Міський голова відзначив кращих юних спортсменів громади за підсумками 2021 року
20.01.2022 18:45

У Тростянецькій громаді започатковано добру традицію – на початку нового року віншувати кращих спортсменів громади, які протягом усього попереднього року примножували спортивну славу Тростянеччини, виборюючи перемоги обласного, всеукраїнського, міжнародного рівня.

Ось і сьогодні в залі музейно-виставкового центру зібралися наші найкращі спортсмени: учні та вихованці СК «Самбіст», КЗ «Спортивний клуб «Академія спорту», КЗ «Тростянецька ДЮСШ», КЗ «Футбольний клуб «Тростянець».

Захід відкрив міський голова Юрій Бова, який щиро подякував тренерам за їх професійну й ефективну роботу, батькам за залучення дітей до активного та здорового способу життя й побажав юним спортсменам не зупинятися на досягнутому та впевнено йти вперед до нових вершин.

Міський голова підкреслив, що 2021 рік був найуспішнішим роком в плані розвитку спорту в громаді, оскільки спортсмени отримали можливість тренуватися на повністю оновленому, реконструйованому стадіоні ім. В. П. Куца, який відповідає сучасним європейським стандартам.

За високі спортивні досягнення в 2021 році Статуетками «Спортивна гордість Тростянеччини» були нагороджені:

ЧЕМПІОН ЄВРОПИ
1.Лоскучерявий Ростислав – чемпіон Європи та України з козацького двобою - учень спортивного клубу «Самбіст».

ЧЕМПІОНИ СВІТУ
1. Накопюк Аміна - чемпіонка світу, України з панкратіону, 3 разова володарка кубку України з панкратіону - учениця спортивного клубу «Самбіст»
2. Крупчан Максим - триразовий чемпіон світу з козацького двобою - учень спортивного клубу «Самбіст»
3. Овчаренко Єгор - дворазовий чемпіон світу з козацького двобою, чемпіон України з панкратіону - учень спортивного клубу «Самбіст»
4. Овчаренко Дарина – чемпіонка та призерка чемпіонату світу з козацького двобою - учениця спортивного клубу «Самбіст»
5. Овчаренко Поліна – чемпіонка світу з козацького двобою, чемпіонка України - учениця спортивного клубу «Самбіст»
6. Вовк Максим - чемпіон та призер чемпіонату світу з козацького двобою, призер чемпіонату України з панкратіону - учень спортивного клубу «Самбіст»
7. Воробйов Данило - 2 разовий чемпіон світу з козацького двобою, срібний призер чемпіонату України - учень спортивного клубу «Самбіст»
8. Кліщов Максим – чемпіон світу з козацького двобою - учень спортивного клубу «Самбіст»
9. Шалапчук Лев – переможець чемпіонату світу - учень спортивного клубу «Самбіст»
10. Бояр Андрій – переможець чемпіонату світу - учень спортивного клубу «Самбіст»
11. Чубарь Олексій – чемпіон світу та призер чемпіонату України з панкратіону - учень спортивного клубу «Самбіст»
12. Могилко Радислав – чемпіон світу з козацького двобою - учень спортивного клубу «Самбіст»
13. Барановський Никита - чемпіон світу з козацького двобою - учень спортивного клубу «Самбіст»
14. Гордієнко Дар’я - чемпіонка світу з козацького двобою - учениця спортивного клубу «Самбіст»
15. Тарануха Денис - чемпіон світу та призер чемпіонату України з козацького двобою - учень спортивного клубу «Самбіст»
16. Халєєва Варвара - чемпіонка світу з козацького двобою, чемпіонка України з панкратіону - учениця спортивного клубу «Самбіст»

ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ
1. Лещішин Єгор – чемпіон України , дворазовий срібний призер чемпіонату світу з козацького двобою- учень спортивного клубу «Самбіст»
2. Самара Мажид – багаторазовий чемпіон України з панкратіону - учень спортивного клубу «Самбіст»
3. Бабич Владислав - триразовий чемпіон України, переможець кубку України з панкратіону - учень спортивного клубу «Самбіст»
4. Мосьпан Альберт – чемпіон та призер чемпіонату України з панкратіону - учень спортивного клубу «Самбіст»
5. Шкрябан Кароліна – неодноразова чемпіонка України з панкратіону - учениця спортивного клубу «Самбіст»
6. Літвін Жасмін - неодноразова чемпіонка України з панкратіону - учениця спортивного клубу «Самбіст»

ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ
1. Суковатіков Данил – призер Всеукраїнських змагань з гирьового спорту, учень спортивного клубу «Академія спорту»,
2. Чорнобривець Сергій - переможець Всеукраїнських змагань з гирьового спорту, учень спортивного клубу «Академія спорту»,
3. Городецький Іван - переможець Всеукраїнських змагань з гирьового спорту, учень спортивного клубу «Академія спорту».

ЧЕМПІОНИ ОБЛАСТІ
1. Геращенко Каміла – чемпіонка області з панкратіону, учениця спортивного клубу «Самбіст»,
2. Шимко Катерина - переможець обласних чемпіонатів з дзюдо, учениця КЗ «Тростянецька ДЮСШ»,
3. Лозенко Арсен – переможець обласних чемпіонатів з боксу, учень КЗ «Тростянецька ДЮСШ»,
4. Карімов Рустам – переможець та призер чемпіонатів області з боксу, учень КЗ «Тростянецька ДЮСШ»,
5. Немченко Микола - переможець та призер чемпіонатів області з боксу, учень КЗ «Тростянецька ДЮСШ»,
6. Захарченко Олександр - переможець та призер чемпіонатів з боксу, учень КЗ «Тростянецька ДЮСШ»,
7. Нестеренко Кирило - учень КЗ «Тростянецька ДЮСШ», переможець та призер чемпіонатів області з боксу

Ряд кращих юних спортсменів і тренерів за високі спортивні досягнення отримали Відзнаки Тростянецької міської ради.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...