Міський голова відреагував на події які відбулися біля будівлі ради
10.01.2021 21:48

Юрій Бова на своїй сторінці у фейсбук відреагував на мітинг який вібдувся біля міської ради: 
 
"ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ПРОТИ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА ГАЗ ТА ЕЛЕКТРИКУ.
 
Шановні тростянчани!
Центральними органами влади нашої держави, без будь-яких консультацій з регіонами, прийняте рішення про чергове відчутне підвищення тарифів на газ, на транспортування газу, на електроенергію з 1 січня 2021 року.
 
На моє особисте переконання, підвищення тарифів для населення наразі є вкрай недоречним. Багато жителів нашої громада – це люди старшого покоління, які й так ледве можуть оплатити існуючі тарифи!
 
- Тростянецька міська влада - на боці громади і виступає категорично проти підвищення тарифів на газ, - саме цю позицвю я озвучив на останній сесії 2020 року, яка відбулась 24 грудня. Ми підтримали звернення депутата Надії Шевлякової щодо скасування сплати за транспортування газу й зниження вдвічі плати за газ для населення. Звернення направлені Президенту України, Кабінету Міністрів, народному депутатові Миколі Задорожньому, до Міністерства енергетики та вугільної промисловості.
 
Бурхлива суспільна реакція на підвищення тарифів є цілком логічною та передбачуваною. Сьогодні по всій Україні проходять акції протесту.
 
На жаль, у Тростянці сьогодні не обійшлося без політичних спекуляцій. Попри те, що безпосередню відповідальність за прийняті рішення несуть Кабінет Міністрів та НКРЄКП, деякі «громадські діячі» намагаються перекласти провину на Тростянецьку міську раду, на міського голову, організовуючі мітинги під стінами міської ради та звинувачуючи саме міського голову.
Тож хочу довести до відома жителів нашої громади наступне:
 
1. Позиція Тростянецької міської ради є чіткою і зрозумілою: ми категорично проти підвищення тарифів на газ та електроенергію для населення. Особливо у період пандемії коронавірусу, який негативно вплинув на фінансовий стан багатьох тростянецьких родин.
 
Я маю глибоке глибоке переконання: у скрутні часи держава має захищати й підтримувати своїх громадян. Тому будь-які рішення уряду та НКРЄКП, що збільшують фінансовий тягар для населення, є несправедливими, невчасними і мають бути негайно переглянуті!
 
2. Ми вже провели сесію 24 грудня 2020 року, де Тростянецька міська рада вже прийняла звернення до Кабінету Міністрів з вимогою вжити необхідні заходи щодо НЕДОПУЩЕННЯ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ.
 
Ми також вже звернулися до НКРЄКП з вимогою:
- привести тарифи на послугу розподілу природного газу до єдиного значення для всіх мешканців країни (від 0,36 до 1,308 за м3 з ПДВ від 01.01. 2020 р. до 30.06.2020 р.) з метою забезпечення соціальної справедливості;
- переглянути тарифи на послуги розподілу природного газу;
- переглянути підстави для нарахування тарифу за послугу розподілу природного газу.
 
Однак деякі місцеві політики вирішили "поспекулювати" темою тарифів і скликають майдан не під стінами Райдержадміністрації, а під міськрадою.
 
З огляду на це, заяви окремих депутатів від партії «Наш край» про необхідність негайного скликання позачергової сесії Тростянецької міської ради, прийняття все нових і нових звернень видаються спекулятивними.
 
Можливо, 24 грудня дехто з цих депутатів не добув до кінця пленарного засідання і не ознайомився з усіма прийнятими рішеннями, пішовши святкувати Новий рік?
 
Я підкреслюю: головна вимога – недопущення підвищення державою тарифів, - депутатами вже озвучена і проголосована!
 
Тому завдання Тростянецької міської ради наразі полягає не у продукуванні численних однотипних звернень, не у піарі на трибунах в сесійній залі, а у відстоюванні своєї, вже сформованої позиції.
 
І в цьому, шановні тростянчани, сподіваємося на ваше розуміння та підтримку!
 
Чергові спроби тростянецьких представників партії «Наш край» розпочати все нові й нові акції протесту під адмінбудівлею Тростянецької міської ради, є нічим іншим, як маніпуляцією. Основна їх мета, на мою думку, - подальша боротьба проти міського голови і втягування в цю протидію простих людей.
 
Сьогодні очолив акцію протесту колишній голова Криничненської сільради Микола Назаров.
 
Дуже цікавий персонаж, адже жодного комунального підприємства на території села не було. Все знищено. На території цієї сільської ради також фактично знищені дитсадок і школа, розпродані артезіанські свердловини та інше комунальне майно... І от тепер ця особа перейнялася вашими тарифами на харчування в дитсадках і школах, на водопостачання???
 
На моє переконання, програвши вибори, Микола Назаров та такі ж його однодумці прагнуть лише одного - суспільно-політичної нестабільності в нашому місті і в нашій Тростянецькій громаді.
 
Сьогодні найболючишим для населення є ситуація з газопостачанням та електрикою. І формує ці тарифи точно не міський голова, тому ми і робимо звернення до державних органів. А комусь потрібні чергові мітинги біля міськради....
 
Тростянчани, не піддавайтеся на провокації, не дайте себе «ошукати» місцевим політичним аферистам!
 
І я особисто, і міська рада триматимемо «руку на пульсі» тарифних проблем і далі відстоюватиме інтереси простих тростянчан в законний спосіб.
 
На сесію міської ради, яка призначена на 15 січня нами планується винесення питання про клопотання до Сумигазу щодо повернення всіх трубопроводів, які знаходяться в Тростянецькій громаді, в комунальну власність.... Саме так ми прагнемо захищати тростянчан. І підкреслюю, робили і будемо це робити не на мітингах, а щоденною працею на користь простих людей.
Я вірю в вашу мудрість і підтримку!
 
З повагою, міський голова Юрій Бова" 

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...