Міський голова провів зустріч з громадою Кам'янського старостату
24.11.2022 15:52

Щоби поспілкуватися з людьми, почути їхнє бачення розвитку свого села, міський голова Юрій Бова продовжує виїзні зустрічі з жителями старостинських округів.

22 листопада, з міським головою спілкувалися жителі Кам’янського старостату. Учасники заходу, а це – голови вуличних комітетів, працівники старостату, сільські педагоги, культпрацівники, медичні працівники, люди пенсійного віку висловили свої пропозиції: що потрібно зробити у 2023 році в громаді для дітей та молоді, для поліпшення якості життя всіх мешканців громади.

Адже попри війну, життя триває. Діти і дорослі в кожному селі потребують якісних освітніх, медичних, транспортних, адміністративних послуг, потребують відновлення всього зруйнованого ворогом.

Міський голова проінформував жителів Кам’янського старостату про те, що вже вдалося зробити для відновлення громади після ворожої окупації. Зупинився на відновленні транспортного сполучення в громаді: завдяки дієвій співпраці Тростянецької міської ради з партнерами маємо 9 одиниць громадського транспорту. Говорив міський голова про відновлення роботи всіх комунальних служб та закладів, відділів міської ради, які надають усі необхідні послуги жителям громади. Відповів на питання щодо порядку видачі гуманітарної допомоги. Довів важливу інформацію щодо забезпечення населення паливною деревиною по державній програмі.

‍Мова йшла й про реформу середньої освіти. «Кам’янська школа прагне набути статус ліцею, але для цього нам потрібен спортзал», - говорила директор школи Людмила Синявіна, - а ще необхідно облаштувати бомбосховище, спортивний майданчик».

Жителі села озвучили й такe важливе питання, як ремонт дороги з Кам’янки на Смородину, яку в народі називають «нижній шлях». Говорили про облаштування приміщення для культурного дозвілля дітей з Кам’янецького, у цьому невеличкому селі їх проживає 20. Мова також йшла про створення нових робочих місць шляхом зайнятості населення в аграрному секторі. Розглядалася тема дерусифікації вулиць.

Слушні пропозиції людей будуть включені до плану соціально-економічного розвитку Тростянецької громади на 2023 рік.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...