Міністр охорони здоров'я пообіцяв зробити Тростянецьку лікарню опорною
14.09.2021 10:07

12 вересня у Тростянці відкривали нове інфекційне відділення та тепломодернізований стаціонар лікарні. На урочистостях були присутні Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, голова Сумської ОДА Дмитро Живицький, народні депутати. 

Я ще з 2018 року запланував для себе зробити максимум, щоби перетворити цю колись занедбану лікарню на максимально комфортний лікувальний заклад для пацієнтів нашої та сусідніх громад. Зробити його одним із найкращих в Україні за рівнем надання медичних послуг. Ми впевнено рухаємося у цьому напрямку, і усе те, що нам уже вдалося зробити для нашої лікарні - то далеко не кінець нашого великого задуму, - підкреслив міський голова Юрій Бова.

При цьому Тростянецька лікарня не є опорним медичним закладом, а значить не отримає кошти з державного бюджету на переоснащення медичного закладу, як це є у сусідніх містах. Останні роки міська влада бореться за те, щоб у Тростянці з'явилась восьма опорна лікарня на Сумщині. Для прикладу у Полтавській області 10 опорних лікарень. 

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко даючи коментар телеканалу ICTV у Тростянці пообіцяв вирішити питання зі статусом опорної лікарні: - обласна державна адміністрація скликає госпітальну раду, розглядає, подають до Міністерства охорони здоров'я, ми на Кабмін, затверджуємо. 

Жителі тростянецької громади та працівники міської лікарні з нетерпінням чекають на це рішення. 

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...