Мер Тростянця жорстко відповів заступники голови адміністрації
19.09.2022 16:19

17 вересня місто Тростянець відзначало свою 362 річницю. З нагоди Дня міста військові, медики, освітяни, рятувальники та інші отримували нагороди та відзнаки "За вклад у розвиток громади" та героїчні вчинки під час окупації міста.

Після завершення усіх заходів на яких також був присутній народний депутат на своїй сторінці у фейсбук написав наступне заступник голови Охтирської районної адміністрації Павло Роженко: "Я напевно живу десь у паралельній реальності. Яка сотня бовиних бійців захистила місто? Хто бачив цю сотню з 24 лютого по 26 березня? Віддайте метал на кулі, а не на цяцьки".

‍Цікаво, що з 24 лютого, як місто окупували росіяни, друга людина районної військової адміністрації Роженко, як він сам і повідомив, 17 днів сиділа у підвалі. Начеб-то звідки передаючи важливу інформацію.

Міський голова Тростянця Юрій Бова досить емоційно прокоментував слова Павла Роженко: "Шановна громада. Прошу вибачення одразу за деякі слова, що мушу вживати, але бачити і терпіти, як різна п...та продовжує лити бруд на мене, на побратимів, що зараз зі зброєю в руках щодня разом з військовими охороняють спокій нашого міста і сел, не буду.

Справа в гівнопатріоті з нашого міста Павлу Роженко. Його добре знають тростянчани як зятька Березіна, що розвалив район, як заядлого любителя випити і як довготривалого регіонала, що за часів Януковича чим тільки не керував.

Згадати правда нічого з досягнень, крім його обідів в школах і наживанні на всьому де можно, обкрадаючи дітей. Так, бо це чудо очолювало свого часу освіту Тростянецького району і не брєзгувало нічим. Навіть вписував собі "викладання" в одному з сіл, в яке ні разу не приїхав до дітей. Бо мабуть дуже хотілося щомісяця до зп і награбованого з вікон, дверей, харчів і тд ще докладати в кишеню ще по 2.5 тис гривень. Низість. Отаке чмо сиділо в районі.

Однак саме такі п.....си іноді пролазять/купляють посади хто б не був Президентом.

Наш діяч зараз заступник голови районної адміністрації Охтирського району, куди входить і Тростянець.

Що це чудо корисного зробило за 2 роки на посаді ви не прочитаєте. Бо це бездарь, якого ви не побачите ні на вивантаженні гуманітарки, ні на толоках в громаді ті на залученні інвестицій чи якихось цікавих проектів. Зато це чмо, береться лити бруд на тих, хто щодня щось для громади робить.

І ось черговий висер в мою адресу і хлопців, що на відміну від цього не інваліда, тримають щодня зброю. Публічно відповім д.....лу.

В добровольчому формуванні Тростянця хлопці, з перших днів війни протидіяли ворогу, а не так, як ти ховалися тижнями в своїй чи тещі хаті.

Тут хлопці, які і твою дупу Павло Роженко, намагалися і звільняли разом з 93 бригадою в березні.

Тут хлопці, що завалювали лісом дорогу перед російськими колонами, що заносили всю окупацію харчі і ліки в окуповане місто, що нищили на території громади ворожу техніку, що надавали дуже точні і актуальні розвідданні по громаді нашим військовим, завдяки яким ЗСУ тут били генералів і іншу російську "елітну' п....ту та не дали далі пройти на Київ. 18 із побратимів нагороджені Президентом України орденом "За Мужність". Один посмертно.

Тут хлопці, які з перших хвилин звільнення навели порядок у місті і припинили мародерство, в тч на підприємствах громади. Хлопці, що сутками чергували і чергують на важливих об'єктах і блок постах, в тч поруч з ЗСУ.

І оце чмо, береться їх ганьбити?

Невже ці хлопці не заслуговують на щиру подяку і нагороди від своєї громади?

От саме такі "державні пристосуванці" руйнували і продовжують руйнувати країну. Їм п....м все не так в нашій громаді. Не так розвивалися, не так воювали, не так відбудовуємося і не так нагороджуємо.

Шкода що такі мерзопакосні потвори живуть в нашій громаді і отруюють суспільство. Але життя розтавить все на свої місця!

Вірю що більшість жителів нашої громади мають розум в голові і не піддаються на черговий висер цього мерзопакосного діяча".

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...