Меценат, який зробив цінний подарунок музею, переїжджає на постійне проживання до Тростянця
28.07.2020 10:49

Триває збір експонатів для майбутнього музейно-виставкового комплексу в селі Зарічне. Питанням збереження історії рідного краю для прийдешніх поколінь активно переймається Юрій Бова, міський голова Тростянецької ОТГ.

- Тематично важливий період середньовіччя, щоб зробити якісну експозицію в Зарічному. В пошуку цікавих експонатів я знайомлюся, спілкуюся з колекціонерами з різних міст України, - розповідає міський голова. – Й додає: деякі історичні речі купую на аукціонах, у колекціонерів за рахунок власних коштів, щоб передати їх до музею в Зарічному. З задоволенням вношу свою особисту частинку у справу, якою я загорівся!

Приємно відзначити, що все більше колекціонерів дарує стародавні цінні речі для майбутнього музею в селі Зарічне!

Учора в музейно-виставковому центрі «Тростянецький» відбулася урочиста передача нових унікальних експонатів для музею від колекціонера, мецената Олександра Киян з Харкова. До Тростянця він прибув зі своєю родиною. Колекціонер подарував унікальний набір з понад 100 перстнів 14 - 17 століття.

У колекції представлені перстні татаро-монгольського періоду, козацьких часі. Кожен перстень відображає певну історичну епоху. Прикрашені – коштовними каменями, з тисненням, емаллю всередині – кожен з них є неповторним!

Щиро й сердечно подякував меценату Юрій Бова, міський голова, й фахівці музейної справи Тростянецької громади!

До речі, Олександр Іванович Киян зі своєю сім’єю змінює місце проживання з Харкова на Тростянець! Нещодавно він взяв в оренду через аукціон земельну ділянку в Тростянці й планує разом з родиною займатися тут підприємницькою діяльністю в різних напрямках господарювання. Його підприємство буде зареєстроване в Тростянці, тож податки йтимуть до місцевого бюджету.

Дружина Олександра - Юлія зазначила, що переїжджає до Тростянця з задоволенням. «Поїздивши по Україні обрали саме Тростянець, бо тут гарна екологія, красиво й чисто навкруги, комфортні умови для проживання й відпочинку!».

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...