Маразм кріпчає? Районна влада закликає не приймати участь у толоках
01.08.2020 10:21

Відповідна заява з'явилась на офіційному сайті Тростянецької районної державної адміністрації: 

«Суботники» на водоймах та в лісах – нині популярна робота місцевих політиків з електоратом. Без спеціальних дозволів й навиків здійснюють вирубування дерев, відбувається наражання на небезпеку людей, які плавають в човнах з ріжучим інструментом, колодками, гіллям. Від доброї справи в ім’я виборів до трагедії один крок.

Не пояснюють організатори заходів людям, що по закону учасники акцій, вирубуючи дерева, можуть понести дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або, навіть, кримінальну відповідальність. Під охороною держави знаходяться мертві стовбури дерев або їх частини, які лежать на поверхні ґрунту. Заготівля такої деревини вимагає наявність лісорубних квитків, яких політичні партії не отримували. Більше того, навіть збирання вітровалу, бурелому, сніговалу, сніголаму на території лісового фонду підпадає під ознаки кримінального правопорушення передбаченого статтею 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).

Тростянецька районна державна адміністрація закликає громадян не ставити під ризик своє здоров’я та не приймати участь в політичних заходах, що можуть призвести до вчинення правопорушень та важких наслідків у зв’язку з порушенням правил безпеки, як в лісі, так і на воді. Перед законом всі рівні й те що ще ніхто не поніс покарання не означає, що цього не станеться в найближчому майбутньому.

Повний текст заяви доступний на сайті адміністрації. 

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...