Люди знову вийшли на мітинг проти підвищення тарифів
12.01.2021 20:04

Сьогодні під стінами міської ради пройшов мітинг, на який зібралося понад півтори сотні людей, протестуючи проти підвищення тарифів на природний газ, електроенергію, а такою вимагаючи скасування оплати за транспортування газу.
 
Обурення людей, більшість з яких живуть за межею бідності, повністю обґрунтоване. Народ просто не в змозі оплатити комунальні послуги за такими «драконівськими» тарифами, однак не зовсім зрозуміло, чому жителі громади вже вдруге прийшли з протестними настроями під стіни саме міської ради, а не районної державної адміністрації? Адже там на їхні питання мав би відповісти очільник РДА Володимир Бурлака, який представляє Президента України у нашій місцевості.
 
Як і минулої неділі, очолив акцію протесту колишній голова Криничненської сільради Микола Назаров. Він, виступаючи перед учасниками мітингу, намагався переключити увагу громадськості з глобальних проблем на державному рівні на тему місцевих тарифів за воду, вивіз сміття тощо. Можливо, намагаючись зманіпулювати ситуацією і скерувати незадоволення людей проти діяльності міської влади і особисто міського голови Юрія Бови. Хоча тарифи на водопостачання, водовідення, вивіз сміття не збільшувалися у Тростянці вже майже два роки.
 
Але самі люди цього не дозволили. «Ми не для цього сюди прийшли! Питання місцевих тарифів обговоримо окремо, а зараз ми хочемо, щоби влада у Києві нас почула і скасувала оті «драконівські» тарифи на газ та світло. Нам нічим платити такі платіжки», - кричали люди.
 
До учасників мітингу вийшов міський голова Юрій Бова. Очільник РДА Володимир Бурлака так і не з’явився. Юрій Анатолійович нагадав, що Тростянецька міська влада на боці громади і виступає категорично проти підвищення тарифів на газ. Ця позиція була озвучена на останній сесії 2020 року, яка відбулась 24 грудня.
 
Міські депутати підтримали звернення депутата Надії Шевлякової (партія Сила Людей) щодо скасування сплати за транспортування газу й зниження вдвічі плати за газ для населення.
 
Звернення направлені Президенту України, Кабінету Міністрів, народному депутатові Миколі Задорожному, до Міністерства енергетики та вугільної промисловості.
 
Позиція Тростянецької міської ради є чіткою і зрозумілою. Міська влада категорично проти підвищення тарифів на газ та електроенергію для населення. Особливо у період пандемії коронавірусу, який негативно вплинув на фінансовий стан багатьох тростянецьких родин.
 
 

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...