Кубок Тростянця з волейболу поїхав у Суми
11.02.2019 11:56

По-особливому святкували Всесвітній день волейболу любителі спорту у Тростянці. У напруженій та запеклій боротьбі команди Тростянця, Сум та Охтирки саме 9 лютого змагались за звання кращої команди та кубок відкритого міського турніру з волейболу.

У турнірі, організованому та проведеному відділу культури, туризму молоді та спорту Тростянецькою міськради та СК «Академія спорту», взяли участь 5 команд: «Drink Team» (м.Суми), тростянецькі «Академія спорту»  (ветерани) та «Академія спорту-2» (молодь) та охтирські «Город 312» і «Ворскла».

Всі команди показали чудову, рівну гру. Особливо видовищним видався фінал змагань, в якому між сумчанами та господарями змагань рахунок до останньої подачі три партії був рівним. На жаль, спортивна фортуна того дня була прихильнішою до гостей – володарем тростянецького кубку стала команда «Drink Team». Однак, і команда ветеранів-волейболістів з Тростянця довела, що може дати бій найсильнішому супернику.

Дещо не вистачило майстерності волейболістам з команди «Академія спорту-2». Це й не випадково, адже її спортсмени були наймолодшими учасниками турніру, відповідно вони мали й найменший досвід. Але й вони заставили добре похвилюватись суперників.

У підсумку «Академія спорту-2» закінчила змагання на п’ятому місці, перед нею, окрім «Drink Team» та «Академія спорту», розташувались «Город 312» і «Ворскла».

Команда переможець отримала кубок, призери дипломами. Кращими гравцями відкритого турніру міста Тростянець з волейболу стали Володимир Кущ (м. Суми), Ілля Міхно (м. Тростянець), та Віктор Вашев та Ірина Торяник (м. Охтирка).

У переддень турніру відбулись змагання з волейболу на першість м. Тростянець серед школярів у залік шкільної спартакіади. За підсумками змагань, у загальному заліку перше місце виборола команда школи №5!