Коли розпочнеться ремонт центральної дороги через Тростянець?
31.03.2021 15:06

Республіканська траса, яка проходить через місто Тростянець, усі ми бачимо, знаходиться у жахливому стані. Після весняного сніготанення вона стала ще більш розбитою, що тільки псує імідж нашого міста. Але міська влада робить усе можливе, щоби ця дорога нарешті стала якісно відремонтованою. Що уже зроблено по даному питанню?
 
- Уже виготовлена проєктна документація на ремонт ділянки дороги через місто Тростянець, який відбуватиметься за двома напрямками. Перший – від світлофорного перехрестя, що біля Європейського ринку, аж до Охтирської годи. Тендерна процедура пройшла. Ремонтом займатиметься компанія «Автомагістраль - Південь», - про це розповів міський голова Юрій Бова, зустрічаюсь із журналістами.
 
- Це буде не просто традиційне латання ямок, а повноцінний капітальний ремонт. Дорогу розширять на одну полосу, вона матиме відповідне освітлення. А ще облаштують під’їзди до житлових будників. Усе сприятиме безаварійному та зручному пересуванню транспорту. Об’єм запланованих робіт насправді колосальний, і має бути виконаний протягом одного року, - зауважив очільник Тростянецької громади.
 
Другий напрямок ремонту – від вул. Шевченка до вулиць Благовіщенська та Миру. Цю ділянку спочатку планували охопити поточним ремонтом, але міський голова наполіг, що якщо вже робити ремонт, то робити капітально – з нормальними зупинками, бордюрами, заїздами до будинків тощо.
 
Про це міський голова Юрій Бова говорив на зустрічі із головою облдержадміністрації Василем Хомою та керівництвом Служби автомобільних доріг області.
 
Домовилися, що якщо робити усе максимально швидко, то від міста вимагалося оперативно підготувати документацію під капремонт дороги, а тоді вже до справи візьмуться дорожні служби. Тростянець поставлені умови виконав.
 
Наразі дорожні ремонтні бригади уже звершують роботи на трасі через Боромлю, і найближчим часом, після узгодження необхідної документації, розпочнеться ремонт ділянки дороги Н-12 через Тростянець.
 
- Це величезні кошти, які виділяє держава. Тростянецька громада власні гроші на це не буде витрачати, - зазначив міський голова. - Переконаний, що з часом наше місто і сусідню Охтирку поєднає ідеальна дорога, що сприятиме не лише комфортному пересуванню людей, а й покращенню туристичної привабливості. Число гостей, які захочуть до нас приїхати зросте в рази.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...