Із концертом, атракціонами та феєрверком святкували день села Микитівка
23.07.2021 21:48

Навіть старожили і люди поважного віку не можуть пригадати, коли востаннє з таким розмахом, щиро, весело, по-справжньому душевно вони відзначали День народження рідного села Микитівка. Приїхали навіть ті, хто вже давно не проживає у селі, але народився на цих землях, і виріс. 

тут працювали різні атракціони, діти смакували солодкою ватою, а ще безкоштовним морозивом, кілька ящиків якого роздали малечі активісти політичної портії "Сила Людей". А ще у сільському клубі, поруч з яким проходило святкування, організували класний концерт самодіяльних колективів з різних куточків Тростянеччини.

Яке ж святкування без частування? Смачний куліш, бутерброди, овочева нарізка ароматно закликали гостей дійства підійти до столиків й добре пригоститися. 

Закінчився День села Микитівка святковим феєрверком та запальною дискотекою, де танцювали всі: від малого до старого! Ось так живе Тростянецька громада. У нас люди вміють не лише добре працювати, а й гідно відпочивати. Нагадаємо, що на наступному тижні ми будемо відзначати День села Олексине, якому Микитівка передає святкову естафету сіл - іменинників. 

За матеріалами Тростянецької міської ради 

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...