Хочете мати альтанку в своєму дворі або на вулиці - готуйте колективне звернення до міської ради
30.07.2020 11:37

Із січня 2020 року новий виробничій підрозділ по виготовленню дерев’яних бесідок запрацював у КП «Чисте місто». На підприємстві працюють досвідчені майстри з Охтирки, в них успішно переймають досвід й місцеві працівники. Такі бесідки встановлено у міському парку на березі річки Боромля.

За ініціативи міського голови Юрія Бови 15 дерев’яних альтанок буде встановлено на прибудинковій території багатоквартирних будинків за рахунок бюджету громади. Слід нагадати, що в 2018 році подібні альтанки встановлено у дворах будинків по вулицях Ломоносова, Машинобудівна й вони користуються попитом у жильців. Скарг щодо заподіяння мешканцям будинків будь-яких незручностей від наявності альтанок на прибудинкових територіях до Тростянецької міської ради не надходило.

«На минулому тижні відбувся тендер на закупку бесідок, оголошений Тростянецькою міською радою. Переможцем тендеру стало наше підприємство «Чисте місто», яке виготовляє бесідки за найнижчою ціною – трішки більше 20 тисяч гривень, - говорить міський голова. – Підтримуючи свого товаровиробника, закуповуємо 17 бесідок. Дві з них, на прохання тростянчан, буде додатково встановлено у новому парку на березі річки Боромля, а 15-ть плануємо встановити на прибудинкових територіях громади.».

Тож шановні жителі громади, готуйте колективні звернення за підписами жителів будинку щодо встановлення альтанок у ваших дворах й звертайтеся до Тростянецької міської ради! Перші 15 звернень буде задовільнено в 2020 році.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...