Гуртківці Палацу дітей та юнацтва мандрували на байдарках по Ворсклі
08.07.2019 20:52

Літні канікули – довгоочікувана пора для всіх дітей, адже можна вдосталь відпочивати та займатися улюбленими справами, а для вихованців гуртків «Туристичні сплави та походи» і «Спортивний туризм» КЗПО ТМР «Палац дітей та юнацтва» – ще й можливість здійснити давні мрії – вирушити у похід по рідному краю.

Юні туристи нашого закладу зі своїми керівниками щороку подорожують просторами Сумщини, здійснюючи пішохідні та водні походи різних ступенів складності. Тож і цей рік не став винятком. В червні та липні наші вихованці здійснили три водних ступеневих походів по річці Ворскла.

Унікальність природних особливостей і різноманітність перешкод ставить ці маршрути на одну сходинку з найцікавішими сплавними річками України. Особливою його родзинкою є, звичайно ж, важкопрохідні плавні в гирлі Ворсклиця і по річці Ворскла. Юні мандрівники, не зважаючи на примхи погоди, долали водні простори, удосконалюючи техніку управління байдаркою, проходження порогів, туристського побуту.

Подолавши кількакілометрову ділянку річки Ворскла учасники походів виконали не лише спортивну мету походів, а й провели широку дослідницьку роботу на краєзнавчих об’єктах, розташованих поблизу маршруту.

Після завершення походів у всіх його учасників залишилися незабутні спогади про здійснені подорожі: мальовничі краєвиди, перевірка своїх фізичних можливостей, спілкування з друзями біля вогнища, пісні під гітару, солодкий сон в наметах на лоні природи – саме так мріє відпочивати кожний підростаючий романтик

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...