Громада розвиватиме спорт разом із Міністерством
09.02.2019 20:49

7 лютого 2019 р. виповнилося 92 роки від дня народження Володимира Петровича Куца (1927-1975), нашого видатного земляка, який народився й виріс у селі Олексине Тростянецького району, українського легкоатлета, заслуженого майстра спорту СРСР. Володимир Куц - Олімпійський чемпіон (1956) з бігу на 5 і 10 км. Чемпіон Європи (1954, на 5 км.). В 1953–1957 рр. Володимир Куц 10 разів був чемпіоном СРСР, встановив 13 всесоюзних і 7 світових рекордів з бігу на різні дистанції!

Глибоко символічно, що саме цього дня міський голова Юрій Бова на стадіоні ім. В. П. Куца мав конструктивну розмову з першим заступником Міністра молоді та спорту України Ігорем Гоцулом про розбудову стадіону та розвиток спорту в Тростянецькій громаді. Ця приємну новину повідомив сайт Тростянецької міської ради.

Зазначається, що реконструкція стадіону – не єдине «спортивне» питання, яке обговорили Юрій Бова та Ігор Гоцул у Тростянці. Зокрема, міський голова зазначив: «Реконструкція стадіону ім. В.П. Куца, будівництво спорткомплексу з басейном і ,звісно ж, відновлення спортивної бази в урочищі Нескучне - ці надзвичайно важливі для подальшого розвитку громади питання не лише обговорили й проаналізували, а й наочно переглянули, побувавши на об'єктах».

До речі, поважний гість мав нагоду ознайомитись не лише з об’єктами інфраструктури Тростянця, а й закладами культури та історичними пам’ятками, якими місто відоме далеко за межами Сумщини. Ігор Гоцул подякував за теплий прийом, сказавши, що приємно вражений тим, що побачив у Тростянці! «Дякую за позитивний досвід!» - зазначив перший заступник Міністра молоді та спорту України міському голові Юрію Бові та всім причетним до зробленого у місті, й не лише у галузі спорту.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...