Громада активно готується до нового навчального року
09.08.2019 10:52

Як розповіла директор школи Ольга Заїка, сучасний комп’ютерний клас створюється в просторій кімнаті, де раніше розміщувалася вчительська. Це приміщення є прохідним. Більшу його частину займе комп’ютерний клас, який прозорою стіною буде відділений від коридору, що з’єднає дві частини шкільної будівлі. Тож учням буде дуже зручно! У бюджеті громади передбачено 250 тис. грн. на виконання ремонтних робіт й близько 50 тис. грн. на придбання сучасних меблів.

Дванадцять комп’ютерів та іншу комп’ютерну техніку буде придбано за державний кошт (240 тис. грн.). Раніше школа мала лише 4 комп’ютери. Тож новий комп’ютерний клас буде розрахований на 16 учнівських місць. Це справжній найцінніший омріяний подарунок для дітей!

Першого вересня школа № 4 гостинно зустріне 36 першокласників. Вони сядуть за новенькі парти у красивих класах. «Одна з класних кімнат вже готова на 90 відсотків. Залишилось облаштувати ігрову зону і встановити світильники, в іншій кімнаті ремонт активно ведеться. Будівельники працюють якісно, на совість», - говорить Ольга Заїка й додає, що батьківські кошти на ремонти не залучаються.

Варто додати, що в минулому році у школі № 4 було зроблено перші два класи за стандартами Нової української школи.

За матеріалами сайту Тростянецької міської ради

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...