Голова Сумської ОДА затребував від ряду керівників громад пояснень за «просідання» вакцинальної кампанії
23.11.2021 18:11

Дмитро Живицький разом із медиками підбив підсумки чергового тижневика вакцинації і ознайомився із ситуацію зі щепленням в розрізі 10 громад, де упродовж тижня необхідно було активізувати процес. Це 2 громади Сумського району та 8 громад Конотопського.

Так, стовідсотково впоралися із обрахованим навантаженням щодо щеплень 4 громади: Попівська (156%), Бочечківська (130%), Кролевецька (105%) та Дубов’язівська (103%). Конотопська має 61%, Степанівська – 78%, найменший відсоток виконання у Путивльській громаді – 49%.

Голова облдержадміністрації вимагав від керівників громад, що мають низькі показники щеплень, пояснень, чому ті допустили «просідання» вакцинальної кампанії, адже умови організації процесу у всіх однакові:

«Мета тижневиків вакцинації – максимально розширити доступ людей до проведення щеплень. Це не наша забаганка, а виконання рішень Міністерства охорони здоров’я. Невиконання поставлених задач і доведених показників сприймається як саботаж», – прокоментував він і вкотре наголосив, що облдержадміністрація готова надавати допомогу, консультації і роз’яснення.

За його словами, формально відчинені пункти щеплення у громадах на вихідних, куди не зайшла жодна людина і не зроблено жодного щеплення, – не приймається. У щоденному режимі на місцях потрібно забезпечувати роз’яснювальну роботу, широку інформаційну кампанію, організований підвіз людей до пунктів щеплення, виїзди мобільних бригад, подворовий обхід та залучати сімейних лікарів до розмов із пацієнтами.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...