ФК "Тростянець" у драматичному матчі вирвав перемогу над дніпрянами
05.04.2021 18:02

У 14 турі Чемпіонату України серед аматорів ФК "Тростянець" грав на виїзді проти команди Борисфен із Дніпра.

Молода команда Борисфену (в першому колі називалися Дніпро-1-Борисфен) створила багато неприємностей досвідченішим суперникам. Уже в першому таймі підопічні легендарного Федоренка повели в рахунку: Омелян виграв перший м’яч, скинувши грудьми на Прометного, а Ярослав пройшов пів поля й сильним ударом правою ногою з лінії карного майданчика пробив точно в дальню «шістку» – 1:0. Після перерви цей же гравець подвоїв перевагу дніпровців. Омелян дав розрізну передачу на хід Прометному, Ярослав прорвався через лівий край і елегантно перекинув голкіпера – 2:0.

У складній ситуації ФК Тростянець зумів переломити хід гри. Спершу зимовий новачок гостей Пааго вирвався з-за спини захисника на воротаря й Свідло збив його ціною жовтої картки та пенальті. Андрій Сліпухін з 11-метрової позначки розвів м’яч і воротаря – 2:1 на 73 хвилині. Через п’ять хвилин Максим Мигаль у боротьбі з Біліченком заробив штрафний прямо по центру метрів за 17 від воріт. І після розіграшу зі Сліпухіним і Даценком сам низовим ударом влучив у ліву від воротаря «шістку» – 2:2 на 79 хвилині. Ще через п’ять хвилин подачу з кутового успішно продовжив на дальню стійку Пааго, де Максим Гаврась у падінні дотягнувся до м’яча ногою – 2:3 на 83 хвилині. А вже в компенсований час спрацював ще один дебютант тростянчан – Левенець із друголігового ФК Нікополь. Михайло стартував на закидання Сліпухіна, виграв боротьбу в Шмигельського й пробив так, що м’яч від рук воротаря потрапив у сітку – 2:4 на 90+3 хвилині.