ФК "Тростянець" пішов на зимову перерву на 6-му місці в Другій лізі України
29.11.2021 17:07

2021 рік став історичним для спорту тростянеччини. Ще в липні футбольний клуб "Тростянець" отримав професійний статус, а вже в серпні розпочав виступи в Другій лізі України. Для тростянецького футболу це, дійсно, історичний рік, адже раніше ніколи команда з нашого міста не грала на професійному рівні. 

Не зважаючи на статус дебютанта ФК "Тростянець" одразу показав серйозність своїх намірів у Другій лізі й до завершення першого етапу чемпіонату дійшов на 6-й сходинці в турнірній таблиці залишивши позаду себе земляків "Вікторію" із Миколаївки та ФК "Суми". 

Також саме в 2021 році завершилась реконструкція стадіону ім.В.Куца, яка тривала останні три роки. За цей час на стадіоні повністю замінили центральне поле із влаштуванням системи автоматичного поливу та збудували ще 5 штучних та натуральних полів із освітленням, постелили сучасні полеутританові доріжки для легкої атлетики, а також провели благоустрій території. Загальна вартість робіт по стадіону склала 44 мільйони гривень. 70% коштів на будівництво стадіону громада отримала від держави. 

 

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...