ФК "Тростянець"-2 перемагає на виїзді в Чемпіонаті України
09.10.2019 09:45

У неділю 10-й тур Чемпіонату України серед аматорів закривали матчем між собою ФК "Олімпік" із Кропивницького та ФК "Тростянець"-2.

Тростянчани швидко взяли м'яч під свій контроль і вже на 3-й хвилині розіграли класну комбінацію. Денис Деряпа зробив пас вздовж штрафного майданчика на Сергій Міхтуненко, Сергій у дотик віддав на Максим Мігаль, Максим п'ятою повернув м'яч на Сергія й нападник пробив голкіпера. Чудовий момент мав Денис Деряпа. Отримавши пас за спини захисників нападник безхитрісно пробив по воротам. Голкіпер врятував команду й перевів м'яч на кутовий. Із кутового подав Сергій Міхтуненко на високого Артема Жилу й у боротьбі м'яч відскочив на Влад Курило, який у дотик забив гол - 0:2. Уже на 15-й хвилині Андрій Сліпухін мав доводити рахунок до розгромного. Олександр Стецюк подав зі штрафного точно на голову нападнику й Андрій пробив у кут воріт. Голкіпер зумів врятувати команду. Граючи першим номером тростячани пропустили контратаку. Куассі сам змістився із флангу в центр і пробив на точність у ближній від себе кут, голкіпер не зумів виручити команду - 1:2. У кінцівці тайму, Сергій Міхтуненко увірвався у штрафну й захисник потягнув нападника за футболку. Андрій Сліпухін із позначку поновив різницю в два м'ячі - 1:3. Антон Москаленко зі штрафного намагався зняти павутиння з дев'ятки воріт Олімпіка. Голкіпер у красивому стрибку відбив удар.

У другому таймі тростянчани почали грати по рахунку віддавши ініціативу господарям. Нападник Олімпіка пробивав по воротам із гострого кута. Єгор Сініцин виручив команду. Сергій Міхтуненко відповів пострілом із-за меж штрафного. М'яч полетів точно по центру. Влад Курило мав чудову нагоду оформити дубль головою пробиваючи після подачі зі стандарту. М'яч пішов над поперечкою. Чудо сейв зробив Єгор Сініцин після сильного удару в дев'ятку із лінії штрафної. Проста подача в штрафний майданчик завершилась влучанням м'яча в руку Артему Жилі й арбітр поставив пенальті. Єгор Сініцин не став гадати кут і реагував по удару й зумів врятувати команду від пропущеного голу. Степан Тієчко мав ставити крапку в матчі, але сильний удар нападника пройшов поруч зі стійкою. Останнє слово було за господарями. Нападник м'яким ударом намагався закинути м'яч за комірець голкіперу та влучив у поперечку.

Тростянчани здобувають чергові три очки на виїзді й підходять на відстань чотирьох очок до четвертого місця. Наступний матч ФК "Тростянець"-2 зіграє проти ФК "Біла Церква". Матч пройде 13 жовтня на стадіоні "Нафтовик" у Охтирці. Початок гри о 14:00