"Екосервіс" переможець конкурсу на вивезення твердих побутових відходів
06.04.2021 20:14

Відбувся конкурс з надання послуг на вивезення твердих та негабаритних побутових відходів по Тростянецькій міській територіальній громаді.
 
Переможцем конкурсу визначено дочірнє підприємство «Екосервіс» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс», яке і до цього успішно займалося наданням такого виду послуг.
 
Згідно з діючим законодавством, угода з даним комунальним підприємством буде укладена строком на один рік. Це питання остаточно мають затвердити міські депутати на сесії.
 
Зазначимо, що «Екосервіс» - єдине підприємство, яке подало заявку на участь у даному конкурсі.
 
Станом на сьогодні тарифи для населення на вивезення ТПВ по Тростянецькій громаді залишаються незмінними. Нагадаємо, що останній раз їх затверджували ще у 2018 році.
 
- У 2021 році зріс тариф для бюджетних установ, і наразі він складає 175 гривень 84 коп., і для інших споживачів – 200 грн. Однак, для багатоквартирного житлового сектору досі діє тариф 15 гривень 70 копійок з однієї людини, для приватного сектору 17 гривень 02 копійки. Я вважаю, що наше підприємство надавало свої послуги вчасно та якісно, - сказав Роман Гайдукович, директор комунального підприємства «Екосервіс». 
 
- Наше підприємство забезпечене необхідною технікою: є три сміттєвоза, чотири трактори, інші агрегати. Завтра, до речі, вивозимо сміття з кладовища села Тучне, вже очистили Станову та Лучку.
 
У цьому році плануємо додатково придбати потужніший сміттєвоз, який здатен одночасно забрати 21 кубометр сміття, а не лише 7, як це є у нас зараз. З такою технікою за один день можна обслужити відразу декілька сіл нашої громади.
 
- Серед пріоритетних планів, у зв’язку із розширенням нашої громади – охопити вивезенням твердих побутових відходів мешканців приєднаних сіл. Першим стане село Білка, де роботи по вивезенню ТПВ розпочнуться вже у травні.
 
Договори з населенням активно укладаються, наразі це вже зробили 130 домогосподарств. Що важливо, будуть також ліквідовані стихійні сміттєзвалища з території Білківського старостату. Далі поступово перейдемо й до інших населених пунктів, - зазначив заступник міського голови, голова конкурсної комісії Юрій Заяц.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...