Джекпот зірвав 71-річний пенсіонер із Сумщини
21.01.2022 09:50

Джекпот у 3 мільйона гривень виграв житель міста Лебедина. Пише https://www.facebook.com/lotozabavamsl/

Григорій, розкажіть будь-ласка трохи про себе?

Я звичайний старенький український пенсіонер. До виходу на пенсію працював водієм. Маю двох дорослих дітей. Син зі своєю сім’єю проживає зі мною, донька живе теж недалеко від мене. Все як у всіх у моєму віці.

Чому вирішили брати участь в лотереях?

Чому? Бо для мене це доступна розвага, у якій можна виграти великі гроші. Хто ж про таке не мріє? Можу собі дозволити раз на тиждень купити кілька білетів по 20-30 гривень. І роблю так вже років 15. Щоправда до цього часу найбільший виграш у мене був – 350 гривень за дві закреслені лінії. А тепер – джекпот! Дружина, коли була жива, бурчала на мене, що я лотереї купую, а я не звертав уваги. На жаль, вона не дочекалась мого виграшу, дуже шкода.

У вас були якісь передчуття виграшу?

Ні, передчуттів не було. Але дещо незвичне дійсно було! Справа у тому, що зазвичай білети я купую щовівторка. Буквально 2-3 штуки, але саме у цей день. А того разу у вівторок я пішов на рибалку, в середу у мене були якісь справи, тому білети купив лише у четвер. І ось такий, як виявилось, щасливий випадок, можливо, і призвів до того, що я виграв 3 мільйона гривень.

Як дізнались про виграш? Дивитися прямий ефір розіграшу?

Ні, ефір не дивився. Дізнався про виграш вже коли перевіряв білет на сайті. Спочатку побачив, що виграли на Сумщині, потім побачив, що збігається номер білету, ну і на всяк випадок ще й усі числа, що випали з лототрону перевірив.

Хтось вже знає про ваш виграш?

Уся моя сім’я знає про мій виграш і дуже радіє за мене. Окрім них більше ніхто не знає і не хочу, щоб знали.

Вже маєте плани на виграш?

Моя мрія здійснилась, я виграв! Тепер, я сподіваюсь, що строки виплати виграшу минуть швидко і я куплю своїм дітям по квартирі, тут у Лебедині чи у Сумах, роздам їм трохи грошей і поміняю собі машину.

А будете продовжувати брати участь у “Лото-Забава”?

Полишати “Лото-Забава” я не планую, може ще виграю. До речі, на наступний розіграш білетики я вже купив.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...