Драйвове завершення літа разом зі Схід Рок
09.08.2019 11:01
 

Ось і він - зворотний відлік. Чекати до початку фестивалю «Схід Рок» залишилось лічені години.

Протягом 10-11 серпня у Тростянці гості фестивалю зможуть насолодитися і відомими українськими гуртами і закордонними зірками.

Зокрема, для них на головній сцені (у Круглому дворі) протягом двох вихідних днів виступатимуть гурти 5`NIZZA, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, ТАРТАК, LOUNA,  ТАРАКАНЫ!, FliT (США/Україна), Atlas : Empire (Шотландія), Heartprints, F.Way (Швейцарія), Bad Pit.

Але для справжніх музичних фанів та любителів пофестивалити Схід Рок почнеться на добу раніше! Адже вже сьогодні ввечері на малій сцені фестивалю (на території спортивної бази Нескучне) безкоштовно виступлять гурти Dk.Dance, Silvertown, Machine Guts та Eridana (Тростянець).

У суботу та неділю в Нескучному, і знову ж безкоштовно, для своїх фанів гратимуть The BeatChess, Cardiomachine, MiR-y-MiR, Добрые люди (tribute Король и Шут), Scarleth, Пасть Крокодила, Lost Message, Green Milk Company.

Тож запасайтесь вільним часом, кличте друзів та гайда на фестиваль, аби разом вдосталь повеселитись та відволіктись від буденності під хіти улюблених виконавців!

Все буде добре, бо все буде РОК!

До зустрічі сьогодні ввечері – у Нескучному!

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...