Досі боїтесь вакцини від Ковіду? Сумчанин вакцинувався 27 разів! (+Відео)
24.01.2022 12:41

Сумчанин їздить Україною та вакцинується усіма препаратами від коронавірусної інфекції. Так, він уже отримав щеплення 27 разів. Про це у Сумах повідомила начальниця управління охорони здоров’я Олена Чумаченко.

Обговорюючи вакцинацію від коронавірусу, мер Сум Олександр Лисенко відзначив, що один із містян вакцинувався вже 18 разів. Натомість начальниця управління охорони здоров’я Олена Чумаченко виправила його – уже 27 разів.

«Це не дуже правильно. Не говоритимемо, що так треба робити, але це показує, що вакцина – це точно безпечно», – повідомив мер Сум Олександр Лисенко.

Як повідомляє «Сегодня», сумчанин Олексій їздить Україною та вакцинується усіма препаратами від «ковіду».

Сумчанин запевняє, що після усіх вакцин почувається добре та буде вакцинуватися ще. Чоловік зазначає, що його мета 30 щеплень.

Медики кажуть, що чоловік обійшов систему: він «мігрує» з однієї області до іншої та робить чергові вакцини.

Виявляється, що у системі додатку Helsi, куди вносять дані про вакцинацію жодних запобіжників на такий випадок немає. Та є одне «але», сформувати пацієнту сертифікат з десятком щеплень не вийде.

«Це швидше за все викличе помилку при формуванні сертифікату про вакцинацію» – повідомляє директор сервісу Helsi Євген Донець.

0542.ua

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...