Доблесні працівники залізниці
08.02.2019 11:10

Залізниця об’єднує людей різних спеціальностей та професій від професіоналізму яких залежить злагоджена робота в забезпеченні безперебійної роботи в безпеці руху поїздів.
Вагомий вклад в загальну роботу залізничної галузі в цілому вносять і колійники Смородинської дистанції колії. Серед них - Світлана Сергіївна Кравченко, яка напередодні відзначила 50-річний ювілей.
Більш ніж 32 роки Світлана Сергіївна працює саме в Смородинській дистанції колії. Починала методистом, далі була секретарем-друкаркою, а з 2006 року, після закінчення у 2006 році Кременчуцького технікуму залізничного транспорту, була призначена на посаду бухгалтера 2-ої категорії по забезпеченню матеріалами.
Професійні досягнення жінки неодноразово відзначались керівництвом дистанції, зокрема, як «Кращий за професією» за підсумками роботи, з внесенням на «Дошку пошани».
За сумлінну плідну працю на залізничному транспорті, творчу ініціативу в роботі, високу професійну майстерність та вагомий особистий внесок у розвиток залізниці, на підставі спільної постанови керівництва регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» та президії Дорпрофсожу Південної залізниці нагороджена нагрудним знаком «За доблесну працю на Південній залізниці» директором регіональної філії
М.Г. Уманець.
Також в дистанції колії працює чоловік Світлани Сергіївни - Юрій Олексійович, який за плідну працю на залізниці теж неодноразово отримував нагороди.
Продовжують сімейну династію залізничників і двоє синів - Роман та Руслан, які переймають у своїх батьків досвід роботи в дистанції колії.
Від себе особисто та від усього колективу виловлюю слова вдячності Вам, Світлано Сергіїівно, за безцінну працю. Хай Ваша надважлива робота приносить Вам моральне і матеріальне задоволення, хай все в ній вдається і примножується трудова слава нашого колективу.
Віри Вам і впевненості в собі та радості в серці!
Л.В. Сугак, голова первинної профспілкової організації Смородинської дистанції колії

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...