Ділки підняли на "договірняках" ПФК "Суми" близько 10 мільйонів євро
15.04.2019 12:13

Минулого тижня ПФК "Суми" був позбавлений професійного статусу через участь в договірних матчах та виключений з усіх змагань. 

За словами голови Комітету етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранки, на "договорняках" за участю клубу різними особами було зароблено близько 10 мільйонів євро.

Сумчани протягом 1,5 року брали участь в договірних матчах і за цей час зіграли близько 30 матчів з "потрібним" результатом. 

"Суми" займалися двома видами фіксованих матчів - підкуп арбітрів або суперника. Після цього робили ставки на свою перемогу. Фактично це була інвестиція. Тоді "Суми" вигравали, а ставка приносила прибуток.

Однак, коли не платили арбітрам і поступалися, то грали проти себе на контору. Керівники клубу просто робили гроші на цьому. Тобто, "Суми" заробляли і на своїх перемогах, і на своїх поразках, - розповів Баранка "Великому футболу".

Ставки робили і в Україні, і за кордоном, але в більшості випадків це відбувалося на азіатських букмекерських ринках.

За інформацією "Профутболу" пожиттєву дискваліфікацію отримав екс-президент клубу Ростислав Козар (передавав гроші арбітру матчу "Волинь" - "Суми"), а також четверо гравців: Єгор Луговий, Олег Давидов, Сергій Гаращенков та Тарас Дурай. 

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...