Депутати "Нашого краю" вирішили "зарубати" фінансування ветеранів війни, атовців та інвалідів
15.04.2021 18:29

Громадська спілка «Центр соціальних ініціатив» Тростянецької міської громади, яка була створена у лютому, зібрала у своїй структурі відразу кілька колишніх ГО – ветеранів війни, атовців, інвалідів, спортсменів, благодійників, ліквідаторів аварії на ЧАЕС тощо.
 
Без перебільшення можна сказати, що Тростянецька громада є першою в Україні, де влада підтримала таке рішення місцевих ГО - об’єднатися в одну потужну структуру. Бо поодинці громадські організації просто занепадали. Дійшло до того, що їм не було навіть за що оплатити «комуналку», не кажучи вже про інші потреби.
 
Міська рада, розуміючи важливість даного питання, підтримала рішення місцевих громадських організацій створити дану Спілку. Вже навіть підібрали для неї підходяще приміщення (по вул. Татаренка, 2), проговорили стосовно облаштування – треба закупляти меблі, оргтехніку, канцтовари, знаходити кошти на оплату енергоносіїв, і хоча би на символічну оплату праці керівника даної Спілки та бухгалтера.
 
Тож, без фінансової підтримки міської ради тут просто не обійтися. Громадські організації самі по собі неприбуткові, і гроші їм брати ніде, окрім як збирати членські внески.
 
Сьогодні був виненесений на розгляд міського депутатського корпусу відповідний проект рішення щодо фінансування двох соціальних проєктів - Громадської спілки «Центр соціальних ініціатив» та Благодійної організації «Доброта».
 
На жаль, сьогоднішня сесія мала дуже неприємний фінал. Завдяки тому, що депутати від політичної партії «Наш край» вирішили нахабно самоусунутися від вирішення питання щодо фінансування соціальних проєктів – голосів для прийняття рішення у присутніх депутатів просто не вистачило.
 
Міський голова Юрій Бова наводив численні переконливі аргументи для тих, хто категорично відмовлявся голосувати за це рішення, що на його прийняття сьогодні чекають сотні людей.
 
А ось така цинічна поведінка депутатів від «Наш край» може призвести до історичного кричущого нонсенсу – для ветеранів до 9 травня навіть не буде за що купити квітів, організувати поминальний обід, елементарно вшанувати світлу пам'ять тих, хто захищав наш мир і спокій у різні часи.
 
Не говорячи вже про те, що можна ставити хрест на ремонті приміщенні Спілки, і що тоді буде далі з цілою низкою наших громадських організацій? Сидітимуть на лавочці в парку, наче якісь безхатьки? Так не повинно бути.
 
Але у партійців від «Наш край», як бачимо, своя життєва позиція, і подальша доля громадських організацій для них, мабуть, ніщо. Тричі міський голова повторно виносив на голосування даний проєкт рішення – і знову не вистачало голосів для його прийняття.
 
Що ж, нехай це буде на совісті у тих, хто сьогодні вирішив вчинити подібний демарш – адже коли міський голова Юрій Бова вже втретє поставив на голосування це питання - депутати від «Наш край» Віктор Бочкарьов, Інна Борисенко та Сергій Гребельний просто встали і вийшли із зали засідань, а їх однопартієць Олександр Кєтов залишив сесію ще раніше. Далі без коментарів. Виборці нехай зроблять свою оцінку роботи тих, за кого голосували.
 
Міський голова Юрій Бова у інтерв’ю журналістам зазначив, що це питання просто так влада не залишить. Повторно до його розгляду депутати повернуться вже на наступному тижні, попередньо доопрацювавши на комісіях.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...