Депутати міської ради затвердили концепцію відбудови Тростянецької громади
24.01.2023 17:20

На сесії міської ради депутати своїм рішенням затвердили Концепцію та дорожню карту відбудови Тростянецької міської територіальної громади, яка допоможе отримати підтримку міжнародних донорів у пріоритетних напрямах.

Нагадаймо, що нашу громаду відібрано серед 70 міст та громад України, які подавали заявки на участь у проєкті ««Відбудова громадської довіри. Відбудова громад». Проєкт реалізується ГО Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С».

Разом із представниками ГО «А Н Т С» тростянчани (представники різних професій та сфер діяльності) в окремих групах працювали над розробкою короткострокової (на 1-2 роки) та довгострокової (на 5-7 років) концепції відбудови та розвитку Тростянецької громади.

Презентуючи депутатам цей важливий документ, проєктний менеджер Богдан Костецький зазначив, що до критичних воєнних та повоєнних потреб Тростянецької громади віднесено: розвиток комунальної сфери, розбудову індустріального парку, створення нових робочих місць, енергозбереження, модернізація комунальної інфраструктури.

У Концепції прописані рекомендації щодо ефективного використання земельних ресурсів, а також рекомендації у сфері охорони здоров’я, з відновлення та розвитку соціальної сфери, щодо розвитку культури та бібліотек.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...