Чотири тростянчанина стали Чемпіонами Світу з козацького двобою
07.06.2019 16:50
Артюх Олександр-молодший, Артюх Олександр, Василега Гліб

31 травня - 2 червня в м.Білгород-Дністровський проходив Кубок Світу з козацького двобою, в якому приймали участь понад 550 спортсменів із 15 країн світу.

За результатами змагань серед спортсменів 16-18 років у розділі "Боротьба" у ваговій категорії 75 кг Василега Гліб посів 1 місце. У ваговій категорії 65 кг серед спортсменів 19-40 років Артюх Олександр-молодший зайняв 1 місце. У розділі "Боротьба" у віковій категорії 40+ років серед спортсменів 85+ кг Артюх Олександр Володимирович зайняв 1 місце у розділі "Боротьба" та 1 місце у розділі "Борня 3", також у цій віковій категорії 1 місце заняв Смоленко Ігор у розділі "Боротьба" вага 65 кг.

Збірна України на Кубку світу з козацького двобою завоювала перше загальнокомандне місце. Друге місце посіла збірна Турції, третє розділили між собою збірні Італії та Туркменістану.

Тростянецьких спортсменів підготували тренери Артюх О.В. та Артюх М.О. СК "Самбіст" висловлює подяку за підтримку громадській організації "Спорт Тростянеччини" та її керівнику Руслану Бові.

Також у ці дати проходив Чемпіон України з пляжного самбо в Кароліно-Бугаз. Серед майстрів, 1 місце зайняв Артюх Олександр Володимирович у категорії 74+ кг, у категорії до 74 кг 2 місце зайняв Смоленко Ігор.