Чому «Сумигаззбут» нарахував абонентам зайві кошти у квитанціях за січень?
18.02.2021 12:13

Цими днями десятки людей через приватні повідомлення у соціальних мережах та завітавши особисто, зверталися до міського голови Юрія Бови, щоби допоміг розібратися: чому абонентам надходять платіжки за спожитий газ у січні із незрозуміло звідки взятими сумами у графі «перерахунок»?

Люди скаржаться, що багатьом принесли до сплати квитанції на зайвих 500, 1000 гривень, а кому навіть і більше.

Відповідні служби міської ради, за дорученням очільника Тростянецької громади Юрія Бови, звернулися до фахівців «Сумигаззбуту», щоби допомогли розібратися у ситуації.

Там проблему не замовчують, відразу пішли на конструктивну розмову, але чому так сталося – точно пояснити не можуть. Припускають, що зайві суми у графі «перерахунок» у квитанціях надрукували через комп’ютерну помилку.

А от в «особистих кабінетах» абонентів та вайбер ботах усе працює нормально, ніяких збоїв не було. Там розрахунки до сплати за газ вказані правильно, проблем немає.

Наразі фахівці «Сумигаззбут» з’ясовують причини такого програмного збою, і абонентів заспокоюють: цифри, які прийшли вам у квитанціях помилково – можна не сплачувати, а спокійно розрахувати самостійно точну суму до сплати, виходячи з фактично спожитого газу за січень і ціни природного газу 6,99 грн. Також, можливо скористатися будь-яким онлайн сервісом 104.UA, через особистий кабінет або мобільний додаток.

Ті громадяни, хто все таки сплатили по квитанції – нехай теж не хвилюються. Гроші їм зарахують, як переплату за лютий. Або можна повернути їх через відділення «Сумигаззбуту».

Тростянецька міська рада

 

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...