Черкаський успіх тростянчан
14.03.2019 15:41
Мосьпан Альберт, Артюх Олександр, Бабич Владислав 

Черкаси прийняли один із головних стартів року – Фінал Кубка України з панкратіону та грепплінгу серед дорослих та Чемпіонат України серед дітей. Наші спортсмени виступили вдало у обох турнірах національного рівня в новому спортивному сезоні.

У фіналі Кубку України взяло участь троє спортсменів. Владислав Бабич виборов ІІ-ге місце у розділах традішн і фул, поступившись лише чемпіону світу Юрію Чижевському. Альберт Мосьпан також закінчив виступ у турнірі на ІІ-му місці. Вікторія Сергієнко-Синявіна виборола ІІ та ІІІ місця.

Завдячуючи в тому числі й успіхові тростянчан, Сумська область стала володаркою кубків у розділах традішн та ноу-гі, а також стала другою та третьою – відповідно у розділах фул та гі.
Маємо нових чемпіонів


Майже 600 учасників з 19-ти областей! Це найкращі юні панкратіоністи країни, яких зібрав Чемпіонат України, аби визначити найсильніших у кожній із вікових груп та розділі.

Юні тростянчанки Кароліна Шкрябан та Жасмін Литвин стали трикратними чемпіонками! Валерія Кузьміна виборола золоту та дві срібні медалі. Варвара Халєєва завершила виступ із трьома «сріблами», ще одне ІІ місце серед тростянчан має Назар Романчук. А крок від п’єдесталу переможців опинились Денис Тарануха, Самара Мажід та Марк Бузун.

Додамо, що у трьох версіях наші діти зайняли три перших командних місця!

Виступ тростянецьких панкратіоністів став можливим завдяки фінансовій допомозі батьків юних спортменів.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...