Бути «на зв’язку» не вдалось…
14.05.2019 12:20

До Тростянецького відділення поліції звернувся місцевий мешканець з повідомленням про те, що з його помешкання зник мобільний телефон.

У ході проведення слідчих дій правоохоронцями було з’ясовано, що того дня потерпілий разом з сусідкою та її чоловіком відпочивали, розпивали спиртні напої. Останні проживали в одному будинку, де знімали по кімнаті. Після закінчення застілля 38-річний заявник поставив свій мобільний телефон на підзарядку, залишивши двері кімнати незамкненими та пішов по своїм справам. Цим скористалася 24-річна сусідка чоловіка: зайшла до чужого помешкання та забрала телефон.

Сусідка потерпілого неодноразово потрапляла в поле зору правоохоронців: жінка раніше судима за майнові злочини, веде аморальний спосіб життя. Телефон правоохоронці виявили та вилучили, остання пояснила, що власного мобільного телефону на даний час не має, гроші на його придбання відсутні, тому саме таким чином вирішила «бути на зв’язку».

Однак замість цього жінку очікує покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадських робіт на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, виправних робіт на строк до двох років, арешту на строк до шести місяців, або навіть позбавленням волі на строк до трьох років.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...