Браконьєр-рибалка завдав збитків на суму близько 7000 грн
09.07.2019 09:00

30 червня, близько 18 години, Сумський рибоохоронний патруль викрив порушника на водоймі біля с. Куземин Охтирського району Сумської області. Чоловік за допомогою забороненого знаряддя лову – кімлі добув близько 8,5 кг водних біоресурсів, а саме: окунь – 1 шт., карась сріблястий – 1 шт., краснопірка – 1 шт., рак – 223 шт., щука – 3 шт. Сума збитків склала 6 808,5 грн.

На особу складено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Знаряддя лову вилучено на склад Сумського рибоохоронного патруля, згідно опису-оцінки знарядь лову.

При виявленні порушень природоохоронного законодавства - прохання терміново повідомляти на «гарячу лінію» відомства: (096) 838-25-70, (0542) 77-90-13.

Довідкова інформація:
Нагадуємо рибалкам, що використання заборонених знарядь лову, згідно з чинним законодавством України, карається адміністративною та кримінальною відповідальністю. Перед тим як купувати знаряддя лову на ринку та збиратися на рибалку уважно ознайомтесь з Правилами любительського і спортивного рибальства.

Любительський лов риби на водоймах загального користування у літній період (тобто від скресання криги і до льодоставу, за винятком забороненого нерестового періоду) дозволяється з берега або з човна вудками всіх видів (поплавцевою, донною тощо) із загальною кількістю гачків не більше п'яти на рибалку, а також спінінгом (із використанням блешні, воблера, джиг-приманки тощо).

Сумський рибоохоронний патруль

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...