Благодійну допомогу отримала Тростянецька лікарня
22.09.2022 19:50

День за днем відновлюється Тростянецька міська лікарня, яка була цинічно розстріляна російськими військовими з танків у березні цього року. Лікарня, яка найбільше з усіх постраждала під час окупації Сумщини, швидкими темпами відновлює свою роботу, в тому числі завдяки благодійникам, які підтримують нас у важкі часи.

Нещодавно відкрите заново відремонтоване після руйнувань, завданих артобстрілом, акушерсько-гінекологічне відділення сьогодні поповнилося вкрай необхідними речами та меблями, які були надані лікарні як благодійна допомога в межах ініціативи «Shelter Ukraine», що реалізується завдяки SILab Ukraine та ChildFund Deutschland та Aktionsbündnis Katastrophenhilfe.

Це 10 комбінованих шаф, 10 тумб, які будуть встановлені у палатах акушерсько-гінекологічного відділення. Набори якісних косметичних засобів для новонароджених стануть у пригоді матусям та їх малюкам, які з’являються на світ у нашому пологовому відділенні.

Також представники громадської організації передали для маленьких пацієнтів пологового відділення 100 комплектів високоякісної дитячої постільної білизни з ковдрами та подушечками.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...