Астрологічний прогноз на 12 - 18 серпня
12.08.2019 09:22

ОВЕН. Початок тижня присвятіть виконанню численних обіцянок. Будьте готові замінити рішучість тактовністю та готовністю до компромісів.. Сприятливий день - четвер, несприятливий - понеділок.
ТЕЛЕЦЬ. Менше працюйте - більше відпочивайте. Важлива справа зажадає від вас зосередженості та швидкості дій. Не базікайте зайвого, щоб не спровокувати конфлікту. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий - вівторок.
БЛИЗНЮКИ. Ви почуваєте гармонію й радість і готові цим ділитися. На вас очікує багато приємних митей і вражень. Не виключене незабутнє побачення. Сприятливий день - четвер, несприятливий - середа.
РАК. Будьте максимально зосереджені й не витрачайте свої сили на дрібниці. Уникайте конфліктів і сварок. Забудьте про свою помисливість і сумніви. Сприятливий день - середа, несприятливий - п'ятниця.
ЛЕВ. Терпіння та витримка дозволять показати свої найкращі якості. Не робіть ставку на минулі досягнення й везіння. Не намагайтеся вирішити свої та чужі проблеми разом. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий - вівторок.
ДІВА. Будьте стримані й дипломатичні. Обставини підштовхуватимуть вас до перегляду багатьох принципів, але збережіть вірність собі. Можете зав'язати безліч цікавих і корисних знайомств. Сприятливий день - вівторок, несприятливий - субота.
ТЕРЕЗИ. Відкриваються перспективи кар'єрного росту. Реально оцінюйте свої сили та можливості. У вихідні займіться особистим життям. Сприятливий день - понеділок, несприятливий - середа.
СКОРПІОН. Ухвалення важливого рішення відкладіть до середини тижня. Дозвольте собі відчувати, любити, страждати - все це складові щастя, незабаром ви це зрозумієте. Сприятливий день - вівторок, несприятливий - субота.
СТРІЛЕЦЬ. Імовірна вдала поїздка або підготовка до неї. Ви готові до прийняття кардинальних рішень. Цікаві ідеї можуть виникнути раптово, не відкидайте їх відразу. Сприятливий день - четвер, несприятливий - п'ятниця.
КОЗЕРІГ. Правильно організуйте робочий процес, щоб ні хвилини не пропало даром. Можуть порадувати звістки здалеку. У вихідні не виключені сварки в родині. Сприятливий день - вівторок, несприятливий - середа.
ВОДОЛІЙ. Не бійтеся перешкод, які виникатимуть на вашому шляху, вони цілком переборні. Початі проекти матимуть успішне завершення. У вихідні знайдіть час для спілкування з рідними. Сприятливий день - середа, несприятливий - п'ятниця.
РИБИ. Запасіться певною долею реалізму, стримуйте амбіції та діяйте більш обачно. Не провокуйте конфлікти. У вихідні ви опинитесь у непростій ситуації, прийдеться обходити підводні камені. Сприятливий день - понеділок, несприятливий - середа.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...