Астрологічний прогноз на 9 - 15 вересня
09.09.2019 11:06

ОВЕН. Підведіть підсумки та проаналізуйте зміни, що відбуваються у вашому житті. Сміливо втілюйте в життя найавантюрніші плани. У вихідні не вірте розмовам і компліментам. Сприятливий день - понеділок, несприятливий - субота.
ТЕЛЕЦЬ. Удача посміхнеться вам, можливий зліт кар'єрними сходами. Ризиковані справи завершаться успішно, якщо не покладатимете великі надії на чиюсь допомогу. Не відволікайтеся, робіть свою справу. Сприятливий день - вівторок, несприятливий - четвер.
БЛИЗНЮКИ. Будьте рішучі і зібрані. Може надійти приваблива поропозиція від старого друга. Наступає слушна мить для серйозного життєвого вибору. У вихідні можете знайти нового друга. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий - середа.
РАК. Знадобитися філософський погляд на проблеми й холоднокровність у будь-яких ситуаціях. За допомогою слів і логіки зможете досягти практично неможливого. Сприятливий день - вівторок, несприятливий - п'ятниця.
ЛЕВ. Ви відчуваєте затишок перед бурою, накопичуйте сили й заспокоюйтеся, щоб легше було тримати себе в руках, коли вона прийде. Присвятіть цей період розробці планів на найближчий час. Сприятливий день - четвер, несприятливий - середа.
ДІВА. Спілкуйтеся, вам буде потрібна інформація, а вдалий спосіб її одержати - відверто поговорити. У вихідні не плануйте нічого серйозно, краще розберіться з незакінченими справами. Сприятливий день - понеділок, несприятливий - четвер.
ТЕРЕЗИ. Майбутнє має мрячні обриси, що викличе певну розгубленість. Але якщо не трудитися над його наближенням, воно вислизне й залишить гірке розчарування несправджених надій і упущених можливостей. Сприятливий день - вівторок, несприятливий - п'ятниця.
СКОРПІОН. Не витрачайте дорогоцінний час впусту. Усе задумане зможе здійснитися. Створіть комфортну обстановку й виконайте бажання коханої людини - це принесе щастя вам обом. Сприятливий день - четвер, несприятливий - субота.
СТРІЛЕЦЬ. Сприятливий період для реалізації планів і досягнення поставлених цілей. Але не зупиняйтесь, коли все намічене буде зроблене! На вихідні не плануйте важливих справ. Сприятливий день - середа, несприятливий - п'ятниця.
КОЗЕРІГ. Зверніть увагу на значимі дрібниці. Будьте уважні й обережні при роботі з документами. Уникайте крайнощів і емоційних сплесків. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий - субота.
ВОДОЛІЙ. Прислухайтеся до порад, деякі з них краще прийняти на озброєння. Змініть обстановку, відволічіться від справ і турбот, вони можуть почекати. Сприятливий день - четвер, несприятливий - середа.
РИБИ. Якщо надмірно думатимете про негайний комфорт та благополуччя - принесете в жертву реалізацію дуже цікавих і перспективних планів. Може з'явитися шанс перемінити роботу або знайти нове кохання. Не бійтеся пробувати, помилятися, починати щось нове. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий - субота.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...