Астрологічний прогноз на 31 грудня - 6 січня
01.01.2019 22:32

Гороскоп на тиждень

ОВЕН. Не намагайтеся вирішувати все за допомогою сили. Почніть новий рік з веселим бадьорим настроєм і удача вам посміхнеться. У вихідні добре повеселіться, але не реагуйте на події, що відбуваються, надто емоційно. Сприятливий день - вівторок, несприятливий - четвер.
ТЕЛЕЦЬ. Визначіться, де саме й з ким зустрінете Новий рік. Потрібно мати чіткий план у справах, щоб все встигнути. Поменше контактуйте з людьми. У вихідні не перевантажуйте себе домашніми турботами. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий - середа.
БЛИЗНЮКИ. Саме час загадувати заповітні бажання, які точно здійсняться. Доведеться добре попрацювати, щоб досягти бажаного результату. У вихідні можуть зародитися чудові, геніальні ідеї. Сприятливий день - четвер, несприятливий - п'ятниця.
РАК. Ввідчуєте раптову зміну ритму - замість напруги прийде легкість, у справах відкриється другий подих. Цілком імовірна різка зміна діяльності. Ви доб'єтеся успіху. У вихідні можуть розкритися таємниці вашого давнього минулого. Сприятливий день - середа, несприятливий - субота.
ЛЕВ. Вам не прийдеться скаржитися на настрій і самопочуття, хоча на вас може обрушитися маса турбот. Не захоплюйтесь самокритикою, не бачачи нічого навколо, ви можете засмутити докорами кохану людину. Сприятливий день - понеділок, несприятливий - четвер.
ДІВА. Відкиньте всі непотрібні дрібниці, зосередьтеся на найголовнішому. Впевненість у своїх силах відкриє вам багато дверей і забезпечить успіх. Покращаться ваші відносини з колегами й начальством. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий - понеділок.
ТЕРЕЗИ. Розслабтесь і гарненько повеселіться. Тиждень буде наповнений різноманітними подіями, уникайте швидких рішень. Може здатися, що ви заплуталися в ситуації, що склалась, однак ваша нерішучість тільки ускладнить справу. Сприятливий день - середа, несприятливий - субота.
СКОРПІОН. Тиждень насичений приємними подіями, активний в сфері, пов'язаній із професійною діяльністю. Бажано зі своїми проблемами справлятися власними силами. Ви відчуєте, що необхідні начальству й колегам. Можна чекати солідну премію. Сприятливий день - вівторок, несприятливий - п'ятниця.
СТРІЛЕЦЬ. Плануючи нове, не забувайте про старі зобов'язання. Ваші професійні справи протікають досить успішно, ви впевнено стоїте на ногах. Включайтеся в роботу, об'єктивно оцінюючи свої сили. Вихідні - час, коли у всьому буде щастя. Сприятливий день - понеділок, несприятливий - середа.
КОЗЕРІГ. На вас чекає багато подій, що дозволить запастися яскравими враженнями й посприяє здійсненню найсміливіших планів. Уникайте конфліктів, не давайте обіцянок. Найкращим відпочинком у вихідні буде нетривала подорож з родиною. Сприятливий день - четвер, несприятливий - п'ятниця.
ВОДОЛІЙ. Орієнтуйтесь на власні сили й можливості. У вихідні якась приємна новина змінить ваші плани - зрозуміло, на краще. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий - середа.
РИБИ. Давній друг може дати корисну пораду. Колеги по роботі підтримуватимуть ваші пропозиції, а начальство може нагородити премією. Оцінюйте поточні справи й скорегуйте все так, як вважаєте потрібним. Сприятливий день - четвер, несприятливий - понеділок.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...