Астрологічний прогноз на 24 - 30 грудня
19.12.2018 14:23
Гороскоп на тиждень

ОВЕН. Можете опинитись у центрі подій. Відкриваються нові перспективи та можливості в роботі.. У вихідні головне – це терпіння та стриманість, уникайте сімейних сварок. Сприятливий день - понеділок, несприятливий - субота.
ТЕЛЕЦЬ. Твердо станьте на ноги й почніть масштабний наступ по всіх фронтах. Ви самі не залишите собі ні хвилини вільного часу. У вихідні порадують новини особистого життя. Сприятливий день - четвер, несприятливий - вівторок.
БЛИЗНЮКИ. Може надійти інформація, яка відкриє перед вами нові перспективи. Ніщо не повинне відволікати вас від наміченого плану, і ви доб'єтеся мети. Вихідні будуть насичені подіями. Сприятливий день - четвер, несприятливий - п'ятниця.
РАК. На вас чекає успіх і популярність. Опинившись в скрутному стані постарайтеся довіритися голосу інтуїції, так ви з більшою ймовірністю уникнете помилок. А от на логіку зараз розраховувати не варто. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий - вівторок.
ЛЕВ. У глибині душі ви розумієте, що самі себе вводите в оману. Незважаючи на труднощі, вам вдасться рухатися вперед, знаходити та обходити приховані перешкоди. У вихідні не метушіться, не затівайте справ, які вимагають турбот. Сприятливий день - четвер, несприятливий - п'ятниця.
ДІВА. Впевненість у своїх можливостях і послідовність у діях допоможуть завоювати прихильність навколишніх і зміцнити гарні відносини з начальством. Ви будете в гарній формі і зможете успішно завершити початі раніше справи. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий - понеділок.
ТЕРЕЗИ. Можете виявитися об'єктом підвищеної уваги, не дозволяйте боязкості та зайвій скромності перешкодити вам витягти з цього всю можливу вигоду. Не вказуйте іншим, що їм робити. Сприятливий день - вівторок, несприятливий - середа.
СКОРПІОН. Може різко зрости ваша активність, розплануйте всі завдання заздалегідь. Уникайте суєти. Впорядкуйте свій спосіб життя, не втягуйтеся в коловерть чужих проблем. Вихідні вдалі для поїздок і подорожей. Сприятливий день - понеділок, несприятливий - субота.
СТРІЛЕЦЬ. Не плутайте роботу і дружбу. Не спілкуйтесь із людьми, які не викликають у вас симпатії. У вихідні проведіть більше часу з родиною. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий - середа.
КОЗЕРІГ. Тиждень може розпочатись напружено, тому запасіться терпінням і не вживайте ніяких рішучих кроків. Сприятливий час для нових знайомств. Великий шанс знайти засоби для реалізації своїх ідей. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий - субота.
ВОДОЛІЙ. Є шанс вирішити протиріччя, які довго турбували вас. Для цього знадобиться розумний компроміс з вашої сторони. У вихідні наведіть порядок і розкладіть все по поличках - як вдома, так і у своїх думках і почуттях. Сприятливий день - середа, несприятливий - четвер.
РИБИ. Не поспішайте, пливучи проти плину, ви тільки даремно витратите сили. На роботі продумуйте кожен дріб'язок, і тоді все вийде. Події вихідних закрутяться навколо сімейного вогнища, господарських і побутових турбот. Сприятливий день - четвер, несприятливий - вівторок.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...