Астрологічний прогноз на 2 - 8 грудня
02.12.2019 08:53

ОВЕН. Благополуччя залежатиме від розумної завзятості та компетентності. Будьте пунктуальні. Будуйте плани на найближче майбутнє. Вихідні – час для складної розмови з близькими людьми. Сприятливий день - середа, несприятливий - п'ятниця.
ТЕЛЕЦЬ. Ретельно аналізуйте події, що відбуваються, опираючись на життєвий досвід і логіку. Не йдіть на приводу чужої думки. Попереду чекає щось новеньке, і воно обіцяє вам справжній успіх. Сприятливий день - вівторок, несприятливий - субота.
БЛИЗНЮКИ. Ви збились з вірного шляху. Все не так, як здається, але ви самі в цьому винні. Можуть опромінити нові цікаві ідеї й задуми. У вихідні зберігайте щиросердечну рівновагу. Сприятливий день - четвер, несприятливий - вівторок.
РАК. Приділіть увагу близьким, вони чекають від вас теплоти. Згадайте про давні обіцянки та нарешті виконайте їх. Рідні напевно змінять ваші плани на вихідні, можливий
приїзд гостей. Сприятливий день - понеділок, несприятливий - субота.
ЛЕВ. У вас потреба в нових враженнях: втікайте від нудьги та одноманітності. Ймовірні деякі внутрішньосімейні тертя. У ваше життя може ввійти якась приємна суєта. Сприятливий день - середа, несприятливий день - п'ятниця.
ДІВА. У багатьох сферах життя ви будете переможцем. Зростає ваша активність і творчий потенціал. У вихідні можливі деякі ускладнення у відносинах з рідними. Сприятливий день - четвер, несприятливий - понеділок.
ТЕРЕЗИ. Не намагайтесь догодити всім відразу. Не погоджуйесь на привабливі пропозиції від малознайомих людей. У вихідні йдіть на поступки, перегляньте деякі свої принципи. Сприятливий - середа, несприятливий - вівторок.
СКОРПІОН. Спокійна низка подій може бути перервана яскравою, надзвичайною подією. Любовне побачення виявиться зворушливим і милим. Вихідні - сприятливий період для вирішення сімейних проблем. Сприятливий день - четвер, несприятливий - середа.
СТРІЛЕЦЬ. Витримка та холоднокровність допоможуть залучити до себе удачу. У всьому знайте міру. У вихідні на вас може чекати приємний сюрприз і доленосна зустріч. Сприятливий день - четвер, несприятливий - вівторок.
КОЗЕРІГ. Чекає успіх у справах і в особистому житті. Доведеться багато працювати, але вам удасться влагодити всі поточні справи. Загалом, про відпочинок поки краще не думати. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий - середа.
ВОДОЛІЙ. Змінити минуле ви можете, тільки змінивши до нього своє відношення. Прислухайтеся до внутрішнього голосу. Приділить більше уваги собі, родині, дітям, і ви відчуєте умиротворення. Сприятливий день - понеділок, несприятливий - четвер.
РИБИ. Вам набридає одноманітність. Не зв'язуйте себе ніякими обіцянками, вам необхідно бути обачніше, щоб уникнути непорозуміння. У вихідні присвятіть собі більше часу. Сприятливий день – п'ятниця, несприятливий - вівторок.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...