Астрологічний прогноз на 13 - 19 травня
13.05.2019 12:25

ОВЕН. Проявляйте сміливість і наполегливість. Ви перебуваєте в прекрасній фізичній та інтелектуальній формі, так що максимально скористайтеся цією ситуацією. Зберігайте спокій і не робіть поспішних висновків. Сприятливий день - вівторок, несприятливий - субота.
ТЕЛЕЦЬ. Не зациклюйтесь на своїх претензіях. Досягти поваги допоможе не демонстрація образи, а коректність, терпіння та позитив. Зосередьтеся на головному, інакше через другорядні дрібниці упустите золоту рибку. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий - середа.
БЛИЗНЮКИ. З'явиться можливість виявити свої найкращі якості. Зміни на роботі виявляться на краще. Завершіть початі справи. Поїздки виявляться вдалими. Менше хвилюйтеся, більше вірте у свої сили. Сприятливий день - четвер, несприятливий - вівторок.
РАК. Не будуйте грандіозних планів. Удача супроводжуватиме в малих справах. Зосередженість і пунктуальність дозволять уникнути випадкових помилок. Сприятливий день - середа, несприятливий - субота.
ЛЕВ. Особливо вдаватимуться нові проекти й, навпаки, повернення до давно забутих справах. Багато часу піде на обговорення плану, але це спосіб знайти однодумців. Можуть виникнути непередбачені обставини. Сприятливий день - четвер, несприятливий - п'ятниця.
ДІВА. Усі спроби щось змінити виявляться мартними, просто спостерігайте за розвитком подій. Рутинна робота може зненацька ознаменуватися кар'єрним зльотом. Сприятливий день - понеділок, несприятливий - середа.
ТЕРЕЗИ. Зосередьтесь на робочих справах, які розраховані на перспективу. Вихідні гарні для поїздок, відпочинку, зустрічей із друзями. Але несприятливі для придбання нерухомості або переїзду. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий - вівторок.
СКОРПІОН. Багато питань вдасться вирішити без особливих перешкод. Приділіть особливу увагу вашій коханій людині. Варто зайвий раз нагадати їй, що вона вам дорога. Сприятливий день - понеділок, несприятливий - субота.
СТРІЛЕЦЬ. Прислухайтеся до своєї інтуїції, це й забезпечать вам успіх. Увесь час будьте в курсі подій, щоб не пропустити важливу інформацію. Сприятливий день - четвер, несприятливий - середовище.
КОЗЕРІГ. Можливий обман з боку нових партнерів, стежите уважно за своїм оточенням. Не давайте обіцянок. Швидше шукайте компроміс, що влаштовує всі сторони. Сприятливий день - вівторок, несприятливий - понеділок.
ВОДОЛІЙ. Не витрачайте дорогоцінний час на дрібниці. Є можливість перетворити власні недоліки в переваги. Може з’явитися вдалий шанс перемінити роботу. Сприятливий день - четвер, несприятливий - субота.
РИБИ. Знайдуть продовження події, про які ви вже практично забули. Зосередьтесь на активній діяльності, забудьте про порожню балаканину. Розширюйте коло знайомств. Сприятливий день - середа, несприятливий - п'ятниця.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...