Астрологічний прогноз на 13 - 19 січня
14.01.2020 11:17

ОВЕН. Усе складається як найкраще. Далекі подорожі будуть успішними. На роботі не розкидайтеся по дрібницях, близькі вас у всьому підтримають. У вихідні розслабтесь у компанії друзів. Сприятливий день - понеділок, несприятливий - четвер.
ТЕЛЕЦЬ. Вирішуючи питання по роботі, виявіть холоднокровність і рішучість в діях. Чекає удача в подорожах. Обов'язково відвідайте батьків або хоча б зателефонуйте їм. Сприятливий день - вівторок, несприятливий - п'ятниця.
БЛИЗНЮКИ. Доведеться швидко реагувати на зміну обстановки. Труднощі можуть вивести вас з рівноваги, не розслаблюйтеся. Відновитися допоможе спілкування з дітьми. Сприятливий день - четвер, несприятливий - середа.
РАК. Вдалий час для реалізації творчої енергії. Мистецтво компромісів дозволить добитися підтримки від начальства. Вихідні не дадуть розслабитися – прийдеться застосувати всю силу волі. Сприятливий день - середа, несприятливий - понеділок.
ЛЕВ. Ви непереборні – успіх у коханні забезпечений! Натхнення допоможе створити неповторні речі у творчості. У вихідні є реальний шанс помиритися з тими, з ким давно у сварці. Сприятливий день - вівторок, несприятливий - четвер.
ДІВА. Допоможіть рідним у вирішенні проблем, виправдайте їхню довіру. Самі ж прислухайтеся до інтуїції. На роботі не соромтеся бути індивідуальними. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий - субота.
ТЕРЕЗИ. На вас чекає багато спілкування – блисніть красномовством! Гарний час для самоосвіти. Неробство протипоказане. Не з'ясовуйте відносини з батькамии. Сприятливий день - четвер, несприятливий - середа.
СКОРПІОН. Сміливіше розширюйте сферу діяльності, відкривайте нові обрії. Будьте коректні в спілкуванні – невинний жарт може спровокувати скандал. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий - субота.
СТРІЛЕЦЬ. Забудьте про практичність - подаруєте близьким дорогі подаруноки. Незабаром можливі премії та інші несподівані доходи. Вихідні проведіть з друзями. Сприятливий день - середа, несприятливий - понеділок.
КОЗЕРІГ. Займіться собою. Прислухайтеся до інтуїції, робіть те, що вам хочеться. Будуйте плани й починайте діяти. У вихідні придбайте що-небудь екстравагантне. Сприятливий день - четвер, несприятливий - п'ятниця.
ВОДОЛІЙ. Зараз гарний час для авантюрних проектів. Можете відчути апатію та втому, але не турбуйтеся – успіх не за горами. Вихідні присвятіть особистому життю. Сприятливий день - вівторок, несприятливий - понеділок.
РИБИ. Час реалізувати свої амбіції. Головне – цілеспрямованість і бійцівські якості. Задумайтеся про нову роботу. Можна робити рішучий крок – ви не пошкодуєте. Сприятливий день – четвер, несприятливий - субота.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...