Аміна Накопюк до золота Чемпіонату світу додала ще й срібну нагороду
20.11.2021 13:14

Завершився Чемпіонат світу з панкратіону який приймала Україна. Такого заходу не було у світі майже два роки і ось нарешті змагання все ж приїхали в харківський спортивний комплекс "Локомотив".

У Чемпіонаті світу взяло участь 18 країн та 420 учасників. Національна збірна України за підсумками змагань стала абсолютним чемпіоном світу в командному заліку. Вагомий вклад у цей результат дали спортсмени із Сумщини, в тому числі й два тростянецьких спортсмени Аміна Накопюк та Владислав Бабич, які вперше брали участь у світовій першості.

Аміна Накопюк у перший день змагань виборола золоту медаль ставши чемпіонкою світу, а в заключний день турніру в розділі "фул" посіла друге місце. Владислав Бабич виступав у ваговій категорії 92кг у розділі "фул". Незважаючи на дебют на такому високому рівні Владислав дійшов до півфіналу, де поступився майбутньому чемпіону світу. 4 місце у підсумку достойний результат серед кращих панкратіоністів світу.

Громадська організація "Спорт Тростянеччини" допомогла спортсменам прийняти участь у змаганнях.