Активи більше ніж у 10 разів перевищують доходи. Декларацію Партали перевірить НАЗК
21.02.2021 13:31

7 грудня 2020 року Валерій Партала подав електронну декларацію до НАЗК як депутат Охтирської районної ради. Проте після документи в ньому були помічені дуже цікаві факти, які після призначення останнього на посаду заступника голови Охтирської районної ради вже зацікавили Національне агентство з питань запобігання корупції, адже депутат став державним службовцем. 

Перш за все сума грошових активів (розділ 12) декларанта і родини в 10+ разів вища за суму всіх доходів (розділ 11) декларанта і родини. 

Далі сума доходів (розділ 11) декларанта і родини, вид доходів "Подарунок у негрошовій формі", "Подарунок у грошовій формі", "Благодійна допомога", "Приз" складають більше 75% загальної суми доходів декларанта і родини. 

В декларації вказано об'єкт нерухомості (розділ 3), вид об'єкту "Житловий будинок" або "Садовий (дачний) будинок", що належить декларанту чи члену родини на праві власності (в т.ч. сумісної). При цьому в декларації не вказано об'єкт нерухомості типу "Земельна ділянка", що належить декларанту чи члену родини на праві власності (зокрема сумісної). 

Нагадаємо, що Валерій Партала із доходів за рік задекларував 30 тисяч гривень грошового подарунку від мами, 5 тисяч гривень від відчуження рухомого майна та 125 гривень призу від Київстару. 

Декларація

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...