А ви помітили нову моду молоді?
09.01.2019 14:06

Як дівчата, так і хлопці ходять у підкручених штанцях, на ногах якісь кросівки або кедики - і все це на босу ногу!.. На вулиці морози, а вони ось так і ходять. Трясуться від холоду, але терплять заради моди? Натомість лікарі-ортопеди б’ють на сполох – голі щиколотки несуть серйозну загрозу здоров'ю!!!
Коли на вулиці +15, голі щиколотки ніякої шкоди здоров'ю, звичайно, не завдають, а ось коли мінусова температура - ситуація чревата переохолодженням. Через голі щиколотки можуть початися простудні захворювання, можуть загостритися і хронічні - запалення горла, запалення середнього вуха. Крім того, на цих місцях шкіра сохне і грубіє - теж нічого хорошого. Нерви застудити таким чином неможливо, але на загальний стан організму оголення щиколоток в мороз може вплинути цілком.
Крім того, через переохолодженя від навантаження страждають ступнево-гомілкові суглоби, можуть розтягнутися зв'язки, чи навіть порватися, можуть статись крововиливи у навколишні тканини суглоба. І це лише вершина айсберга - тромби можуть піти «гуляти» вище, а тромбоемболія – це річ непередбачувана: півбіди, якщо застрягне десь у кінцівці, а коли в легеневій артерії, в мозковій, в серці?!. Тоді мода може стати наслідком інфаркт-пневмонії, інфаркту мозку, інфаркту міокарду...
Тож, бережіть своє здоров’я, та слідкуйте, аби його не втратили й ваші діти!

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...