"А на манеже - все те же". Черговий популізм тростянецьких політиків
11.01.2021 16:51

Учора ми опублікували статтю про мітинг щодо тарифів на газопостачання та електропостачання для населення який відбувся у Тростянці. Який, за дивним збігом обставин, очолив колишній голова Криничанської сільської ради Микола Назаров. Сьогодні ж 10 депутатів міської ради підписались під зверненням про скликання позачергової сесії Тростянецької міської ради з питанням тарифів, щоправда в зверненні кудись зникли тарифи на газ та на світло, натомість з'явилися питання тарифів на водопостачання, водовідведення та вивіз сміття. 

Відповідне звернення розмістив на своїй сторінці у фейсбук міський голова додавши наступне: 

"Популізм тростянецьких політиків (2частина)

Сьогодні тарифне питання продовжилось.
 
Після організованого в неділю несанкціонованого мітингу деякі місцеві політики не заспокоїлися і продовжують цю тему активно розвивати.
 
На завтра депутати від "ОПЗЖ", "Нашого краю" та 1 від "Слуги народу" (Бурлака - голова райдержадміністрації) принесли звернення щодо скликання позачергової сесії міської ради де пропонують заслухати комунальні підприємства міста щодо тарифу на водопостачання, водовідведення, квартплату, вивіз сміття, транспортні перевезення.
 
І байдуже, що більшість комунальних тарифів не піднімалися з січня-квітня 2019 року. Треба про це поговорити. Аякже, піар на тарифах для когось як бачимо святе діло.
 
Також просят підготувати звернення до президента (хоча Президент пишеться з великої літери) з вимогою зменшення тарифів на електроенергію, газопостачання та відміні плати за розподіл газу.
 
Чому ж самі не підготували жодного звернення?
 
Невже не читали вже прийняте в грудні на сесії звернення?
 
Чому жодного проекту рішення не додано до звернення відповідно до Регламенту роботи міської ради?
 
Чому звернення о 15.00 а сесію на ранок??? А коли ж комісії депутатські в які самі ж і входять?
 
Чим не влаштовує вже призначена дата для сесії на 15.01 о 10.00????
 
Відповідь у мене очевидна - завдання партії отримали чи просто треба побільше піару здобути на тарифному питанні?"

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...