700 тис. грн. Тростянецького району пішли на зарплати чиновникам Охтирського району замість ремонту інфекційного відділення
14.01.2021 11:20

Досить неприємна ситуація сталася для тростянецької лікарні й громади в цілому. Ставши опорною для хворих на коронавірус наш медзаклад потребує додаткових фінансових ресурсів, особливо, на ремонт інфекційного відділення. У цьому питанні активну участь приймають майже всі, починаючи від міської влади й завершуючи благодійниками. 

У кінці 2020 року на рахунках Тростянецького району яким управляє районна адміністрації на чолі з Володимиром Бурлакою сформувалися вільні залишки у сумі більше 700 тисяч гривень. Дані кошти адміністрація витратити самостійно чи передати у вигляді субвенції тростянецькій лікарні не змогла, а може не захотіла. Тому в 2021 році усі залишки на рахунках району перейшли правонаступнику - Охтирському району. 

Для Охтирського району ці кошти як рятувальний круг, адже бюджет району на 2021 рік затверджений у сумі всього 300 тисяч гривень при роздутому штаті в 16 людей, тільки на зарплату яким потрібно 7 мільйонів гривень на рік. Тому 700 тисяч гривень від тростянецького району нарешті дадуть змогу виплатити заробітну плату Кірічку, Слабоспицьому та Парталі разом із 100% премією, яку вони собі затвердили. 

Тростянчанам можуть подякувати голові адміністрації Володимиру Бурлаці за свідому та патріотичну позицію щодо міської лікарні. Нагадаємо, що на початку 2020 року була схожа ситуація, тоді вільні залишки мали витратися на вікна для інфекційного відділення, але протягом року цього так і не сталося

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...