
Цьогоріч школу закінчили 197 одинадцятикласників, із яких 33 отримають свідоцтва з відзнакою за наполегливість та високі результати у навчанні.
Святковий день розпочався з покладання квітів до пам'ятного знаку Захисникам України, пам'ятного знаку воїнам 93-ї ОМБр «Холодний Яр» та погруддя Тараса Шевченка. Вшанувавши пам'ять Героїв, випускники засвідчили, що усвідомлюють ціну свободи та відповідальність за майбутнє України.
Вітаємо випускників із завершенням шкільного етапу та бажаємо успішного вступу, нових звершень і щасливого майбутнього під мирним українським небом!