13 січня черговий суд над Парталою за побиття чорнобильця. Чи довго ще чекати справедливості?
12.01.2022 13:03

3 грудня 2021 року в приміщенні Охтирського міського суду відбулося засідання щодо розгляду справи за обвинуваченням Валерія Партали у нанесенні тілесних ушкоджень ліквідатору аварії на ЧАЕС. Пів дня роботи суду, особливого здвигу в справі не дало, адже прогнозовано відбулося затягування справи адвокатом Партали, який щоразу вказував невдоволення то якимось цифрами, то просив надати ще додаткові документи для ознайомлення. 

Після безуспішної роботи протягом половини дня суддя вирішила перенести розгляд справи на січень. Щоправда попередивши сторону захисту, що в ці дні 4,13 та 19 січня 2022 року судова справа буде розглядатися весь день. 

13 січня 2022 року в приміщенні Охтирського міського суду з 10:00 до 16:30 буде розглядатися справа. 

Нагадаємо, що мова йде про хуліганські дії та бійку, яку Валерій Партала вчинив у стінах Тростянецької міської ради 11 лютого 2021 року, перед самим початком роботи сесії. Тоді оскаженілий молодик, який намагався силоміць прорватися на закрите засідання сесії, завдав тілесних ушкоджень співробітнику служби громадського правопорядку "Сила і Честь" Володимиру Негоді.

Останній, будучи вже у поважному віці (та ще й має статус чорнобильця) внаслідок отриманих ударів у голову, із закритою черпно-мозковою пролежав на лікарняному ліжку кілька тижнів. Чоловік і зараз не зовсім оговтався від того, що сталося взимку.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...