Фестиваль СХІД-РОК
Час проведення: 10.08.2019 20:00
508

Тростянець – фестивальна столиця Східної України

На початку серпня Тростянець Сумської області чекає напливу туристів. Вся справа в музичному фестивалі "Схід-рок", який пройде в фортеці "Круглий двір" 10 і 11 серпня. Всім, хто полюбляє подорожувати та відкривати нові казкові місця неосяжної батьківщини! Якщо бажаєте поєднати туризм, сімейний відпочинок та музично-фестивальне життя, то "Схід-рок" стане для вас щорічною пригодою. Готуйтеся почути якісну музику та відчути реальний драйв!

Що треба знати про фестиваль Схід-Рок 2019?

Музичний лайнап: організатори ще не оголосили імена учасників музичної програми, але з огляду попередні фестивалі можна з упевненістю сказати, що "Схід-рок" порадує шанувальників української та вітчизняної рок-музики. Для прикладу, в 2018 році хедлайнерами були "Ляпіс-98", "Бумбокс", "Animal Джаz", "Порнофільми" і "Друга Ріка". Дві сцени, 100 кВт звуку, більше 20 гуртів з України та зарубіжжя дозволять сповна насолодитися фестивальною атмосферою.

Історія фестивалю: вперше музичний фестиваль "Схід-рок" в Тростянці пройшов в липні 2013 році – та щорічно радує українських фестивальників. Окремої згадки заслуговує незвичайна локація "Круглий двір", фортеця XVIII століття. Будівля, яку формою нагадує амфітеатр, в стародавні часи використовували як сцену для циркових акторів, а зараз його акустика ідеально підходить для проведення музичних концертів.

Природа і свіже повітря: невелике містечко Тростянець в Сумській області недарма претендує на звання фестивальної столиці Східної України – тут все створено для крутого відпочинку. У дендропарку "Нескучне" буде функціонувати безкоштовне наметове містечко, так що кожен зможе відпочити в оточенні чистої природи та свіжого повітря. Нагадаємо, що дітям до 6 років вхід на фестиваль безкоштовний!

Завантаження...